reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja jakoś tak dzisiaj mało sił mąż mnie wygonił z łóżka bo muszę iść do pracy jak dobrze że będę chodzić ostatni tydzień

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,
StarAnia niestety ja mam to samo... cały czas chodzę wkurzona, nabuzowana. Mam tez czasami tak ze po prostu chce mi się płakać...

Alkihisa tez mnie swędzą i są ciężkie, narazie bolu nie odczuwam.

Nie mam ochoty na absolutnie nic do jedzenia. Raz miałam na pizzę po czym tak się po niej złe czułam, ze chyba odechce mi się pizzy do końca ciąży.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chcialas iść na L4, jakies wzgledy zdrowotne czy po prostu prace masz ciężką? Ja mam stresującą, ale jak powiem to mnie odciąża, mam nadzieje dlugo chodzić, bo jadę na dodatkach prowizyjnych, goła pensja jest niziutka :(
Moja droga ja nawet jak zapieprzam mam najniższą krajową dwa razy do roku bon na święta tyle. Pracuje w sklepie jestem sama na zmianie a piwo i napoje trzeba donieść nie zawsze jest chłop którego można poprosić o pomoc

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam lekko wrażliwe sutki, ale tak tylko troche bardziej niż zwykle i dość często czuje ciągnięcie w brzuchu, podobne do @ ale takie bardziej rozpychające, nie wiem jak to określić... Poza tym chyba za wcześnie na objawy, wiec nie martwi mnie to ;)
A który by był u ciebie tydzień?

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry