reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wkleiłam link z suwaczka,ale chyba go nie widać nie?
W aplikacji nie widzę


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
To ja jestem jakaś upośledzona trudno będzie bez suwaczka
Ola, mam ten sam problem. A robisz z poziomu komputera, czy aplikacji? Bo ja z komputera nie mam problemu, ale ostatnio korzystam prawie wyłącznie z aplikacji i nie mam pojęcia co i jak. Mam zamiar ogarnąć to wieczorem, bo bez suwaczka mniej frajdy ;).

Ewarut, dzięki :*

Nie chce mi się jeść zupełnie. Dziwne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola, mam ten sam problem. A robisz z poziomu komputera, czy aplikacji? Bo ja z komputera nie mam problemu, ale ostatnio korzystam prawie wyłącznie z aplikacji i nie mam pojęcia co i jak. Mam zamiar ogarnąć to wieczorem, bo bez suwaczka mniej frajdy ;).

Ewarut, dzięki :*

Nie chce mi się jeść zupełnie. Dziwne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
W aplikacji musicie wejść w ustawienia i tam jest sygnatura :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Ola, mam ten sam problem. A robisz z poziomu komputera, czy aplikacji? Bo ja z komputera nie mam problemu, ale ostatnio korzystam prawie wyłącznie z aplikacji i nie mam pojęcia co i jak. Mam zamiar ogarnąć to wieczorem, bo bez suwaczka mniej frajdy ;).

Ewarut, dzięki :*

Nie chce mi się jeść zupełnie. Dziwne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Z aplikacji,mi też się nie chcę jeść zupełnie
 
Cześć Wrzesniowki stare i nowe :)
Wita Was ciążowy troll!
Jestem straszna, wszystko mnie wkurza, irytuje, męczy. To bedzie cudowne 7,5 miesiąca... Czy któraś oprocz mnie zamieniła się już w sterowanego hormonami obcego?
 
Cześć Wrzesniowki stare i nowe :)
Wita Was ciążowy troll!
Jestem straszna, wszystko mnie wkurza, irytuje, męczy. To bedzie cudowne 7,5 miesiąca... Czy któraś oprocz mnie zamieniła się już w sterowanego hormonami obcego?
Nawet nie mów... mąż się chyba cieszy że go nie ma w domu bo już dwa razy przez tel mu się oberwało.


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Do góry