reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja pierwsza @ miałam 6 miesięcy po porodzie, a potem znowu 3 miesiące echo :p także też fajnie :D @Alkihisa to plamienie nie musi nic oznaczać, także nie załamuj sie!

Dziś czuje się tragicznie. Jest mi zimno, boli mnie głowa, pokłóciłam się z szefem. Córcia chce się bawić, a ja nie mam siły :(
 
reklama
Ale się rozpisały [emoji16]
Ja pierwsza @ po porodzie dostałam chyba 3 miesiące po.

Dzisiaj mam kumulacje złego i miałam nieprzyjemna sytuację w pracy. Myślałam, że wyjdę, trzasne drzwiami i przyślę zwolnienie. Dopiero w domu mnie puścił ból.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm wiecie co zauważyłam że nie mogę siedzieć i dać nogi na nogę ani po turecku bo zaczyna mnie boleć podbrzusze dziwne

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po pracy ale miałam dziś taki sajgon ze szok:( jestem wykończona
Ja @ po porodzie nie miałam 1,5 roku dotąd dopóki karmiłam i wcale nie tęskniłam za @
@StarAnia super wieści dobrze ze wszystko Okey to teraz rośnijcie zdrowo



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry