reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@StarAnia super wieści tak trzymać

@joanna Ogólnie nie zazdroszczę takich klientów a chyba sporo się zdarza co? My też mamy taką jedna klientek do tego stopnia, że jak wychodzi do oddziału to kolega idzie od razu po odświeżacz powietrza z WC a jak ona wychodzi to psika po całym pomieszczeniu
@Alkihisa trzymam kciuki aby wredna ciocia cie nie odwiedziła.
@karmelovelatte po takim dniu to tylko zmykaj do łóżka odpoczywać -jutro nowy lepszy dzień.

U mnie bez zmian tzn. Nogi to z tyjacej mej dupeczki mogę wyjąć tak bolą (dzięki za podpowiedź z magnezem). Właśnie szykuję się do kompieli :) jutro na 19:15 wizyta ciekawe co będzie po niej. Dziś z rana mieliśmy zebrania i moja kiero powiedziała że jej przez dwa tygodnie nie będzie bo jej córeczka musi mieć naświetlania oczka i ćwiczenia (ucieka jej oczko) biedna mała bo jest cudowna ale kierowniczki nie ma być przez dwa tygodnie.co za tym idzie więcej obowiązków zwalonych na mnie :( rozważam w zaleznosci od jutrzejszej wizty powiedzieć w pracy o co kaman aby wzieli na mnie poprawkę.
Dziś znowu było siedzenie po godzinach :(
Porusze pewien temat - czytacie, czytaliście, lub macie zamiar poczytać jakieś tematyczne książki? Jakieś macie co do podzielenia się tytułami?


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po pracy ale miałam dziś taki sajgon ze szok:( jestem wykończona
Ja @ po porodzie nie miałam 1,5 roku dotąd dopóki karmiłam i wcale nie tęskniłam za @
@StarAnia super wieści dobrze ze wszystko Okey to teraz rośnijcie zdrowo



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wow 1,5 roku? Zazdroszczę! Córkę karmiłam 21 miesięcy ale mnie nie ominęła ta jędza [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
@StarAnia super wieści tak trzymać

@joanna Ogólnie nie zazdroszczę takich klientów a chyba sporo się zdarza co? My też mamy taką jedna klientek do tego stopnia, że jak wychodzi do oddziału to kolega idzie od razu po odświeżacz powietrza z WC a jak ona wychodzi to psika po całym pomieszczeniu
@Alkihisa trzymam kciuki aby wredna ciocia cie nie odwiedziła.
@karmelovelatte po takim dniu to tylko zmykaj do łóżka odpoczywać -jutro nowy lepszy dzień.

U mnie bez zmian tzn. Nogi to z tyjacej mej dupeczki mogę wyjąć tak bolą (dzięki za podpowiedź z magnezem). Właśnie szykuję się do kompieli :) jutro na 19:15 wizyta ciekawe co będzie po niej. Dziś z rana mieliśmy zebrania i moja kiero powiedziała że jej przez dwa tygodnie nie będzie bo jej córeczka musi mieć naświetlania oczka i ćwiczenia (ucieka jej oczko) biedna mała bo jest cudowna ale kierowniczki nie ma być przez dwa tygodnie.co za tym idzie więcej obowiązków zwalonych na mnie :( rozważam w zaleznosci od jutrzejszej wizty powiedzieć w pracy o co kaman aby wzieli na mnie poprawkę.
Dziś znowu było siedzenie po godzinach :(
Porusze pewien temat - czytacie, czytaliście, lub macie zamiar poczytać jakieś tematyczne książki? Jakieś macie co do podzielenia się tytułami?


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam "W oczekiwaniu na dziecko" a później "pierwszy rok dziecka" :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Miałam "W oczekiwaniu na dziecko" a później "pierwszy rok dziecka" :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Tak te faktycznie są super. Pierwszy rok życia była moją encyklopedia na studiach :) te książki to chyba podstawa. Polecam też w oczekiwaniu na ciążę. Czy poza tymi coś jeszcze wpadło ci w ręce?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StarAnia super wieści tak trzymać

@joanna Ogólnie nie zazdroszczę takich klientów a chyba sporo się zdarza co? My też mamy taką jedna klientek do tego stopnia, że jak wychodzi do oddziału to kolega idzie od razu po odświeżacz powietrza z WC a jak ona wychodzi to psika po całym pomieszczeniu
@Alkihisa trzymam kciuki aby wredna ciocia cie nie odwiedziła.
@karmelovelatte po takim dniu to tylko zmykaj do łóżka odpoczywać -jutro nowy lepszy dzień.

U mnie bez zmian tzn. Nogi to z tyjacej mej dupeczki mogę wyjąć tak bolą (dzięki za podpowiedź z magnezem). Właśnie szykuję się do kompieli :) jutro na 19:15 wizyta ciekawe co będzie po niej. Dziś z rana mieliśmy zebrania i moja kiero powiedziała że jej przez dwa tygodnie nie będzie bo jej córeczka musi mieć naświetlania oczka i ćwiczenia (ucieka jej oczko) biedna mała bo jest cudowna ale kierowniczki nie ma być przez dwa tygodnie.co za tym idzie więcej obowiązków zwalonych na mnie :( rozważam w zaleznosci od jutrzejszej wizty powiedzieć w pracy o co kaman aby wzieli na mnie poprawkę.
Dziś znowu było siedzenie po godzinach :(
Porusze pewien temat - czytacie, czytaliście, lub macie zamiar poczytać jakieś tematyczne książki? Jakieś macie co do podzielenia się tytułami?


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Codziennie minimum jeden taki klient...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak te faktycznie są super. Pierwszy rok życia była moją encyklopedia na studiach :) te książki to chyba podstawa. Polecam też w oczekiwaniu na ciążę. Czy poza tymi coś jeszcze wpadło ci w ręce?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam jeszcze "Ciąża tydzień po tygodniu" jednak najbardziej odpowiadała mi ta o której wspomniałam wcześniej :) A co studiowałaś?


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Jak wyżej, też mam te książki. Poza tym jeszcze jakieś starsze różne. Fajnie było poczytać w ciąży pierwszej, teraz zdam się na inne źródła [emoji23].

Ale mam ochotę na WieśMaca! [emoji488]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co powiecie o tych dotyczacych cwiczen w ciazy? Lewandowskiej, Gacki? Jesli ktos regularnie nie trenowal to tez sa odpowiednie, czy raczej dla sportsmenek..?

oar8vfxmot2h0mys.png
 
reklama
Macie silny ból głowy? Bo boje się najgorszego że robiłam test 4dni przed @ z krwi i pozytywny chciałam się upewnić ale przeczytałam że się nie robi testów przed bo może przyjść @ wtedy jest płacz i doszło do samoistnego poronienia? Wtedy też taki ból miałam przed poronieniem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnoe dzisiaj straaasznie głowa boli. Jakoś nie powiązałam tego z ciążą...

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry