reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No to mój jest zoltawy, czasem rozowy..ehh..juz sama nie wiem..co ma byc to będzie. Czy ten duphaston pomaga rzeczywiście? Czy lepsza luteina?
 
reklama
Dzień dobry :)

Beti może to infekcja i stąd kolory śluzu.

Dee trzymam kciuki.
Ja bym chyba zrobiła dwa razy bete. Ale u mnie tak się zaczęło poronienie ciąży biochemicznej.

Ewarut a nie za szybko na zamknięty? Jeszcze dojdą dziewczyny z terminem na koniec miesiąca.

Ja się do listy dopiszę po USG. Mam 25.01. Na razie nie mam pojęcia jaki mam termin, mam długie cykle, ale wydawało mi się, że owu była szybciej. Zaś po kolorze testów i becie wychodzi, że jednak normalnie. Poza tym boję się czy będzie ok.

U mnie lipa... Młody chory, nie poszłam do pracy i szefowa dzwoniła do mnie z opr. Miałam nie iść od razu na L4, ale mam ją gdzieś i poproszę lekarza o zwolnienie, jeśli będzie ok.

W ogóle okazuje się, że mdłości miałam ze stresu. Za to piersi przy kp tak mnie bolą, że masakra. Ale nie wyobrażam sobie jeszcze odstawić mojego gremlina. Martwi mnie ten brak mdłości, bo zawsze miałam szybko plus wstręt do jedzenia. Teraz mam gastrofaze, jedynie brak ochoty na szynkę. Ale na zapachy jestem wyczulona fest, więc objawy są.
Sorki, że smędze... Mam mętlik w głowie. Ale nawet mój facet mówi, że będzie ok, bo skoro z wpadki, to nie może być inaczej.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mój jest zoltawy, czasem rozowy..ehh..juz sama nie wiem..co ma byc to będzie. Czy ten duphaston pomaga rzeczywiście? Czy lepsza luteina?
Duphaston i luteina jest to samo tylko inna nazwa.Jak byłam w szpitalu w pierwszej ciąży na początku to doktorka powiedziała abym brała luteinę powiedział że mam duphaston w domu to odparła że może być bo to samo działanie ma.Jak byłam z druga ciąża bo miałam plamienie to powiedział abym stawała na głowie i oni leki przepisywali jak ma być źle to one nie pomogą i niestety poronienie z kolejną też było poronienie i brałam przy staraniu i od początku ciąży nie pomogło :(.Teraz nie brałam przy staraniu ani jak lekarzowi powiedziałam o teście pozytywny nic nie mówił abym brała i teraz spokój jak brzuch mnie boli to odpoczywam jak ma być źle to wiem że nawet leki nie pomogą :(

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Beti może to infekcja i stąd kolory śluzu.

Dee trzymam kciuki.
Ja bym chyba zrobiła dwa razy bete. Ale u mnie tak się zaczęło poronienie ciąży biochemicznej.

Ewarut a nie za szybko na zamknięty? Jeszcze dojdą dziewczyny z terminem na koniec miesiąca.

Ja się do listy dopiszę po USG. Mam 25.01. Na razie nie mam pojęcia jaki mam termin, mam długie cykle, ale wydawało mi się, że owu była szybciej. Zaś po kolorze testów i becie wychodzi, że jednak normalnie. Poza tym boję się czy będzie ok.

U mnie lipa... Młody chory, nie poszłam do pracy i szefowa dzwoniła do mnie z opr. Miałam nie iść od razu na L4, ale mam ją gdzieś i poproszę lekarza o zwolnienie, jeśli będzie ok.

W ogóle okazuje się, że mdłości miałam ze stresu. Za to piersi przy kp tak mnie bolą, że masakra. Ale nie wyobrażam sobie jeszcze odstawić mojego gremlina. Martwi mnie ten brak mdłości, bo zawsze miałam szybko plus wstręt do jedzenia. Teraz mam gastrofaze, jedynie brak ochoty na szynkę. Ale na zapachy jestem wyczulona fest, więc objawy są.
Sorki, że smędze... Mam mętlik w głowie. Ale nawet mój facet mówi, że będzie ok, bo skoro z wpadki, to nie może być inaczej.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ten nadal będzie działał ...
 
reklama
Do góry