reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

1515576931-41a7230b2de12063-aaaaaa.jpeg


Zobaczcie jakie wspomnienie wyskoczyło mi na fb [emoji7]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz kiedy masz wizytę? Na razie bez usg?
W poprzedniej ciąży byłam na usg w 3tyg bo wytrzymać nie mogłam [emoji23], potem już w tym do ginekologa i na. Kolejne usg 6-7tydz. Serduszko już biło [emoji7]
Teraz idę na usg jutro, na lepszy sprzęt, żeby na wizytę w piątek mieć już jakiś obraz. Stresuje się bardzo, ale jestem dobrej myśli .
Myślicie że za wcześnie na wszystko? Jest 4tydz.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz mam we wtorek wizytę
 
W sumie to racja, musi być ta pewność.

Ja bym chciała wszystko załatwić do końca ferii. W ostatni dzień przedstawić zwolnienie, zobaczyć ich miny i papa [emoji41][emoji48]

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
A pewność mają wtedy , jak słyszą serduszko , czyli wiedzą , że ciąża sie rozwija prawidłowo...
Wiem , że to trudny czas , ale musimy być silne ik wierzyć , że będzie dobrze i głaskać nasze kropki by sie pieknie rozwijały :)
 
Czesc dziewczęta.
Nie mam nawet kiedy pisać...
Dopadło mnie przeziębienie;(, mam straszny katar..nie spałam, ledwo zipie.., a cale zycie mam problem z zatokami.., więc jak mnie złapie mocniej to jest masakra..
Dziewczyny napiszcie mi proszę jaki macie śluz przy podcieraniu? Bo trochę się martwię.., chociaz pamiętam, ze z córką tez miałam zabarwiony często..
 
Czesc dziewczęta.
Nie mam nawet kiedy pisać...
Dopadło mnie przeziębienie;(, mam straszny katar..nie spałam, ledwo zipie.., a cale zycie mam problem z zatokami.., więc jak mnie złapie mocniej to jest masakra..
Dziewczyny napiszcie mi proszę jaki macie śluz przy podcieraniu? Bo trochę się martwię.., chociaz pamiętam, ze z córką tez miałam zabarwiony często..
Czysty przeźroczysty czasami mlecznobiały

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będziemy słuchać serduszka

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Ci zazdroszczę
A tak wypytuje , bo pamiętam, że jak poszłam na pierwszą wizytę, to miałam zalecane badania, wytłumaczył mi po kolei kiedy usg, kiedy jakie badania. Kupiłam. Sobie notatnik i byłam bardzo podjarana [emoji23]

Czesc dziewczęta.
Nie mam nawet kiedy pisać...
Dopadło mnie przeziębienie;(, mam straszny katar..nie spałam, ledwo zipie.., a cale zycie mam problem z zatokami.., więc jak mnie złapie mocniej to jest masakra..
Dziewczyny napiszcie mi proszę jaki macie śluz przy podcieraniu? Bo trochę się martwię.., chociaz pamiętam, ze z córką tez miałam zabarwiony często..
Wiesz, może taki Twój urok. Jak się zagniezdza to barwi. Ja to troszkę ciemna w temacie. U mnie poprzedniej i tej ciazy biały.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczęta.
Nie mam nawet kiedy pisać...
Dopadło mnie przeziębienie;(, mam straszny katar..nie spałam, ledwo zipie.., a cale zycie mam problem z zatokami.., więc jak mnie złapie mocniej to jest masakra..
Dziewczyny napiszcie mi proszę jaki macie śluz przy podcieraniu? Bo trochę się martwię.., chociaz pamiętam, ze z córką tez miałam zabarwiony często..
Na początu biały mleczny bardzo gęsty teraz przezroczysty srednio gęsty
 
Do góry