reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam Panie o poranku choć za oknem ciemno. Jakie śniadania macie dziś? Ja o kaszce mannej i kawusia - dziś daje jej jeszcze szanse :) Ja dziś po pracy chcę jechać po buty płaskie bo w pracy mam szpilki i te dwa dni masakra od wczoraj jeszcze mnie bolą. O właśnie tu pytanie jak radzić sobie z bólem nóg - łydki głównie. Jak zapobiegać i czy się da. Za 36 H dzień sądu ostatecznego i zobaczymy jaki będzie osąd :) Miłego dzionka wszystkim :)

Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
Może magnezu brakuje ale to już lekarzowi musisz powiedzieć

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie lecę z synkiem do przedszkola i jak wrócę to śniadanko a potem na popołudnie do pracy grrr ale mi się nie chce a do wizyty jeszcze tydzień jak ja to wytrzymam @minxior super wieści oby tylko takie były @StarAnia trzymam kciuki za piękne serduszko dziś na wizycie :)
Ktoś jeszcze ma dziś wizytę?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny , która jest chętna do grupy zamkniętej , takiej ,w której cały świat nie będzie czytał o Naszych ciążach potrzebny wasz nick przesłany na priv do mnie lub arvena30

Ja @Ewarut jestem jak najbardziej chętna do grupy zamkniętej.

W ogóle witam Was Kobietki w ten chłodny poranek :) Jak Wasze samopoczucia ? Objawy się nasilają :) ?
Ja wczoraj postanowiłam powiedzieć mojemu partnerowu - ku mojemu zdziwieniu, nie był zaskoczony gdyż tak myślał że jestem w ciąży. Ogólnie sie cieszy, ale też zaczął mieć obawy typu: co jak straci prące/ czy damy radę itp itp :) I nawet zaczął się troszczyć o mnie, czy mi na spacerze jest ciepło, czy wody nie potrzebuje itp. więc coś pozytywnego - a wcześniej o takich drobnostkach zapominał.

Na betę idę dopiero w piątek, gdyż wcześniej nie mam takiej możliwości :(, i na Waszą listę wpiszę się własnie jak juz bede po pierwszej wizycie u lekarza - którą planuje za tydzień.

W ogóle u mnie nie ma aż tak dużych objawów, jedynie co zauważyłam, to od czasu do czasu bolące podbrzusze/ jajnik. Apetyt mi się zwiększył. I strasznie mnie odpychają papierosy. U mnie w domu nikt nie pali, ale rano obudziłam się z takim obrzydzeniem jakby ktoś palił. I teraz nawet w pracy jak klient przyszedł który był przesiąkniety papierosami to myśłałam że zwymiotuje przez ten zapach. Dodatkowo mam metaliczny posmak w ustach, taki dziwny nieprzyjemny :(. Już nie mogę się doczekać wizyty - po tej wizycie plnuje wtedy powiedzieć rodzininie i się pochwalić :).

Mam pytanie za 100 pkt :) - może niektóre z Was będą wiedziały lepiej. Czy można bez przeciwskazań chodzić na przedłużanie/uzupełniane rzęs ? Bo od dwóch lat co miesiąc chodzę na rzęsy i tak mnie to zastanawia :)

Pozdrawiam Was ciepło :)
 
Witam się z rana ;)
@IzabelaGry lepiej się wstrzymaj do 12 tyg. Mnie tak uczono na kursie i szefowa zaraz jak powiedziałam o ciazy to usunęliśmy moje po świąteczne resztki ;) i zrobimy właśnie po 12 tygodniu.
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty i dajcie znać co i jak ;)
Miłego dnia i do później ;)
 
Hejo dziewczyny ja dopiero wstałam i popijam kawę Inkę [emoji3] to był mój drugi nałóg który jak się dowiedziałam o ciąży zmieniłam a mianowicie piłam 3 parzone kawy dziennie teraz pije dwa razy dziennie Inkę [emoji16]

Sent from my Redmi Note 4 using Forum BabyBoom mobile app
 
A Ja po sprzątałam gotuje brokułowa. Muszę pranie powiesić- masakra z tym praniem.
Czuję się śpiąca ...
Trzymam kciuki [emoji106] za wizyty [emoji2]
 
Ah a ja wróciłam od lekarza założył kartę ciąży i wysłał na kolejne badania... No i wróciłam zjadłam śniadanie i nie minęło nawet 5 min a ja witalam się z kibelkiem:-(za tydzień we wtorek kolejna wizyta
 
reklama
Do góry