reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Arvena31 dziwba sprawa troszkę tym bardziej jeszcze wypytywanie sąsiadów.... spoko mogli zapytać czy nie wiedza czy ktoś w waszym mieszkaniu jest ale chyba to do ciebie szli wiec powinni bezpośrednio dzwonić i czekac pod twoimi drzwiami. Oby właściciel szybko ogarnął o co chodzi i dał wam znać co sie uspokoisz.
@Cicha3 ja tez nie mam objawów na początku to podbrzusze bolało i sutki a teraz czasem lekko zaboli coś ale zaraz przejdzie a piersi spoko nie są „swoje” ale może dlatego ze wciąż je macam ale są jak by pełniejsze i przyznaje bez bicia robiłam niedawno sikacza jakoś tak dla mojego komfortu psychicznego choć wiem pisaliście ze to nie pewniak ale chyba mi lepiej jak pokazało ze jestem
 
@Arvena31 dziwba sprawa troszkę tym bardziej jeszcze wypytywanie sąsiadów.... spoko mogli zapytać czy nie wiedza czy ktoś w waszym mieszkaniu jest ale chyba to do ciebie szli wiec powinni bezpośrednio dzwonić i czekac pod twoimi drzwiami. Oby właściciel szybko ogarnął o co chodzi i dał wam znać co sie uspokoisz.
@Cicha3 ja tez nie mam objawów na początku to podbrzusze bolało i sutki a teraz czasem lekko zaboli coś ale zaraz przejdzie a piersi spoko nie są „swoje” ale może dlatego ze wciąż je macam ale są jak by pełniejsze i przyznaje bez bicia robiłam niedawno sikacza jakoś tak dla mojego komfortu psychicznego choć wiem pisaliście ze to nie pewniak ale chyba mi lepiej jak pokazało ze jestem

U mnie podobnie, cyce pełniejsze i bolące przy dotyku, z widocznymi żyłkami i czasem lekkie pobolewanie w dole brzucha. No i czasem zachcianki ale ja poza ciąża też je mam :p
 
Moj T wczoraj powiedział ze jak tak będę zachcianki miała to uuuuu duża ciężarówka będę Hehhehe ale kazałam mu siedziec cicho bo to nie ja tylko Groszek Heheh . A tak serio dużo wcale nie jem ale coli mi się tak chciało na wieczór ......
 
Witam.

Hm... 38 lat.
Mama - 2 synów z kwietnia: 13,5 i 8,5 roku.
Mama - 2 córeczek z maja: 4,5 roku (1 groszek się nie zagnieździł, byłyby trojaczki)

W grudniu zaczęliśmy starania i udało się!
Beta 36 w 3tc.
10 stycznia wizyta. Będzie wtedy 5 tc. Wiem, że to za wcześnie, jednak ciekawość nie daje mi spokoju...

W ciąży z chłopakami nie zauważyłam plamienia implantacyjnego.
Z dziewczynkami było jednorazowe plamienie i... malutka szara i przezroczysta kuleczka na bieliznie... ale dwa jajeczka się ostały.

I Uwaga... 24 grudnia 2017 - plamienie... następnego dnia 25 grudnia, drugie! Dwa dni później podbarwiony śluz.
Więc myślę, że to tez jest ciąża mnoga...
W tej ciąży nie nurtują mnie pytania, jaka płeć, ale... Ile groszków ????

Objawy po owulacji to kilkudniowy ból podbrzusza, jednodniowy silny ból głowy kolejnie wrażliwe i powiększone piersi, zmęczenie, senność.
Nie mam jeszcze nudności, czego się najbardziej obawiam... W każdej ciąży trwały nieustanie 24/dobę przez 2 - 2,5 miesiąca. Szaleństwo. Nie wspominając o innych problemach...

Tak więc w tym roku zapowiada nam się Bierzmowanie, Komunia i Chrzest.
5 lat temu starszy syn miał Komunie. Siostry urodziły się w 34 tc, na tydzień przed Komunia a ja wyszłam w sobotę na dzień przed.

Pozdrawiam!
 
Witam.

Hm... 38 lat.
Mama - 2 synów z kwietnia: 13,5 i 8,5 roku.
Mama - 2 córeczek z maja: 4,5 roku (1 groszek się nie zagnieździł, byłyby trojaczki)

W grudniu zaczęliśmy starania i udało się!
Beta 36 w 3tc.
10 stycznia wizyta. Będzie wtedy 5 tc. Wiem, że to za wcześnie, jednak ciekawość nie daje mi spokoju...

W ciąży z chłopakami nie zauważyłam plamienia implantacyjnego.
Z dziewczynkami było jednorazowe plamienie i... malutka szara i przezroczysta kuleczka na bieliznie... ale dwa jajeczka się ostały.

I Uwaga... 24 grudnia 2017 - plamienie... następnego dnia 25 grudnia, drugie! Dwa dni później podbarwiony śluz.
Więc myślę, że to tez jest ciąża mnoga...
W tej ciąży nie nurtują mnie pytania, jaka płeć, ale... Ile groszków ????

Objawy po owulacji to kilkudniowy ból podbrzusza, jednodniowy silny ból głowy kolejnie wrażliwe i powiększone piersi, zmęczenie, senność.
Nie mam jeszcze nudności, czego się najbardziej obawiam... W każdej ciąży trwały nieustanie 24/dobę przez 2 - 2,5 miesiąca. Szaleństwo. Nie wspominając o innych problemach...

Tak więc w tym roku zapowiada nam się Bierzmowanie, Komunia i Chrzest.
5 lat temu starszy syn miał Komunie. Siostry urodziły się w 34 tc, na tydzień przed Komunia a ja wyszłam w sobotę na dzień przed.

Pozdrawiam!
Gratulację i podziwiam! Na pewno wiele szczęścia macie z dziećmi :)
A z ciekawości skąd te ciąże mnogie? Stymulacja jajników, in vitro, czy może predyspozycje?
 
Witam.

Hm... 38 lat.
Mama - 2 synów z kwietnia: 13,5 i 8,5 roku.
Mama - 2 córeczek z maja: 4,5 roku (1 groszek się nie zagnieździł, byłyby trojaczki)

W grudniu zaczęliśmy starania i udało się!
Beta 36 w 3tc.
10 stycznia wizyta. Będzie wtedy 5 tc. Wiem, że to za wcześnie, jednak ciekawość nie daje mi spokoju...

W ciąży z chłopakami nie zauważyłam plamienia implantacyjnego.
Z dziewczynkami było jednorazowe plamienie i... malutka szara i przezroczysta kuleczka na bieliznie... ale dwa jajeczka się ostały.

I Uwaga... 24 grudnia 2017 - plamienie... następnego dnia 25 grudnia, drugie! Dwa dni później podbarwiony śluz.
Więc myślę, że to tez jest ciąża mnoga...
W tej ciąży nie nurtują mnie pytania, jaka płeć, ale... Ile groszków ????

Objawy po owulacji to kilkudniowy ból podbrzusza, jednodniowy silny ból głowy kolejnie wrażliwe i powiększone piersi, zmęczenie, senność.
Nie mam jeszcze nudności, czego się najbardziej obawiam... W każdej ciąży trwały nieustanie 24/dobę przez 2 - 2,5 miesiąca. Szaleństwo. Nie wspominając o innych problemach...

Tak więc w tym roku zapowiada nam się Bierzmowanie, Komunia i Chrzest.
5 lat temu starszy syn miał Komunie. Siostry urodziły się w 34 tc, na tydzień przed Komunia a ja wyszłam w sobotę na dzień przed.

Pozdrawiam!
Witaj [emoji4] super tyle dzieciaczków. Sama mam piątke rodzeństwa i uważam, że fajnie jak jest taka gromadka :)
 
reklama
Do góry