reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Aniabrz można jak najbardziej ;)
Dawno sie tu nie odzywałam ale z racji tego że jestem od wczoraj na l4 i mam nakaz leżenia będę mieć więcej czasu na forum.
@Maura89 widzę że tez też masz dwójkę dzieciaków już. Moi chłopcy też się cieszą i gadają z brzuszkiem ale pokojem narazie nie myślą się dzielić :p

No dwóch chłopców 6 lat i 4 latka :D
Ja wiem ze oni mają ukryty plan w tym jednym pokoju i zeby być razem. Nie raz jest tak ze wchodzimy rano do nich i spia razem:D cichaczem w nocy któryś zawsze maszeruje do któregoś:p
 
reklama
Witam Mumusie ;)
Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 11t2d ciąży, termin na 19 września. To moja 2 ciąża. Mam jeszcze synka 5 letniego ;)

xnw4d5qpy874hv9i.png
Witaj :)
 
Ja czułam od początku dziewczynkę, mąż chciał chłopca no ale cóż hehe [emoji23]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też czuję dziewczynkę ale jak byłam na prenatalnych to gin stwierdziła że chyba chłop ale w sumie nie wie bo na tym etape to większość wyglada jak chłopcy. Jak u Ciebie z taką pewnością potwierdzierdza dziewczynkę to myśle ze sie nie myli :) Ciekawa jestem na ile moje przeczucia się potwierdzą :)
 
Ja też czuję dziewczynkę ale jak byłam na prenatalnych to gin stwierdziła że chyba chłop ale w sumie nie wie bo na tym etape to większość wyglada jak chłopcy. Jak u Ciebie z taką pewnością potwierdzierdza dziewczynkę to myśle ze sie nie myli :) Ciekawa jestem na ile moje przeczucia się potwierdzą :)

Hehe u mnie pierwsze dziecko mialo byc w 93%dziewczynką, dopiero po drugich prenatalnych okazało się że chłopiec :D;D
 
@Aniabrz można jak najbardziej ;)
Dawno sie tu nie odzywałam ale z racji tego że jestem od wczoraj na l4 i mam nakaz leżenia będę mieć więcej czasu na forum.
@Maura89 widzę że tez też masz dwójkę dzieciaków już. Moi chłopcy też się cieszą i gadają z brzuszkiem ale pokojem narazie nie myślą się dzielić :p
Bo juz nie moge zniesc tych wzdec... to skoro nakaz to lezec na l4 i nie dyskutowac :D milo bedzje popisać ;)
 
Dziewczyny czy w ciąży mozna espumisan?
Hehe u mnie pierwsze dziecko mialo byc w 93%dziewczynką, dopiero po drugich prenatalnych okazało się że chłopiec :D;D
Czyli nie ma co się przywiązywać do myśli że będzie synuś ;) to moja pierwsza dzidzia dlatego jest mi obojętnie ale zastanawiam się na ile moje przeczucia się sprawdzą
 
Czyli nie ma co się przywiązywać do myśli że będzie synuś ;) to moja pierwsza dzidzia dlatego jest mi obojętnie ale zastanawiam się na ile moje przeczucia się sprawdzą

moze akurat lekarz sie nie pomylil i dobrze powiedział ale najlepiej poczekac jeszcze pare tygodni wtedy pewniejsze jest :) ja sie nastawilam na córkę a potem lekarz mi mówi ze syn hahaha
 
reklama
Do góry