reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No właśnie nie. Na izbie przyjęć przy badaniu na fotelu jak usiadłam to wyleciał ze mnie skrzep 8x3cm. Narazie nic nie wiem co i jak i dlaczego.. ciagle się zastanawiam i czekam na poniedziałek na obchód z ordynatorem. Póki co nie krwawię od momentu jak ten skrzep wyleciał.
Przesyłam dobre myśli !
 
Dziękuje Wam bardzo :* oczywiście nadal się boje nawet wstawać do toalety ale jestem pełna nadziei że będzie dobrze
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale nadrobiłam wszystkie wpisy. Tydzień temu byłam w szpitalu z plamienimi wypuścili mnie do domu w poniedziałek i wczoraj już dostałam silnego krwotoku ale dziecko żyje 10+5 tc. Leżę w szpitalu na obserwacji i zachodzę w głowę od czego mogło być takie krwawienie. W żadnej ciąży nie miałam takich akcji. Wczoraj już byłam przerażona, myślałam ze już po wszystkim
Jestem z Tobą i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze
 
Ja też czuję dziewczynkę ale jak byłam na prenatalnych to gin stwierdziła że chyba chłop ale w sumie nie wie bo na tym etape to większość wyglada jak chłopcy. Jak u Ciebie z taką pewnością potwierdzierdza dziewczynkę to myśle ze sie nie myli :) Ciekawa jestem na ile moje przeczucia się potwierdzą :)
Jak chłopcy?mi właśnie na USG pren. Powiedział gin że na tym etapie 12tydzien większość wygląda jak dziewczynki:)i że nie będzie nic mówić apropo plci

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Keitj bardzo współczuję tych stresujących dni przed Tobą. Skoro jesteś pod opieką lekarzy na pewno wszystko dobrze się skończy. Spróbuj sie mocno nie denerwowac.trzymam mocno kciuki

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry