reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jeju jak mnie piersi szczypią jagby mi ktoś igły wbijał też tak macie?
Wcześniej nie zwróciłam uwagi ale chyba tak nie miałam !!!
 
Napiszę coś o sobie :) dziś jest 12t0d. We wtorek mam USG prenatalne. Jest to moje pierwsze dziecko. Staraliśmy się 5 lat, po drodze masa badań, masa zabiegów.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napiszę coś o sobie :) dziś jest 12t0d. We wtorek mam USG prenatalne. Jest to moje pierwsze dziecko. Staraliśmy się 5 lat, po drodze masa badań, masa zabiegów.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Supwr ze sie udalo !;) dziewczyny macie krwotoki z nosa ? Ja mam takie delikatne takie smarkanie krwia ale jednak jest
 
Supwr ze sie udalo !;) dziewczyny macie krwotoki z nosa ? Ja mam takie delikatne takie smarkanie krwia ale jednak jest
Codziennie rano smarkam krwią. To normalne, przez obrzęknięte naczynia krwionośne, a te w nosie czasami pękają. I to nie są krwotoki [emoji14] w pierwszej ciąży miałam, z nosa fontanna. Ale póki są sporadyczne, to też jest ok.
 
Nasz babel chyba po rawej stronie sie rozpycha wiekszy mam brzuch po prawej i w kdxyzach po prawej czuje ucisk
 
Hej.

Ja ledwo początek dnia a mam już dość. Krojenie warzyw do zupy mnie tak zmeczylo ze siedze od 40 minut i sapie jak lokomotywa :p
 
Napiszę coś o sobie :) dziś jest 12t0d. We wtorek mam USG prenatalne. Jest to moje pierwsze dziecko. Staraliśmy się 5 lat, po drodze masa badań, masa zabiegów.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj
My o pierwsze dziecko też sie długo staraliśmy. Zrobiliśmy komplet badań i sie okazało że nie ma się do czego przyczepić....a dziecka dalej nie było. :mad:
Dopiero jak sie podałam to się udało.
A z drugim -teraz 11 tc z om, a 12 tc z usg :) poszło jak z płatka bez starań:tak:
 
reklama
U nas badania też ok, przeszliśmy 3 iui, 3 pełne procedury ivf, w lipcu naturalna ciążę tylko niestety pozamaciczna , teraz również naturalna która była zaskoczeniem . Nadal boimy się cieszyć ...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry