reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U nas badania też ok, przeszliśmy 3 iui, 3 pełne procedury ivf, w lipcu naturalna ciążę tylko niestety pozamaciczna , teraz również naturalna która była zaskoczeniem . Nadal boimy się cieszyć ...

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze :tak: ale dobrze wiem o czym piszesz z tym strachem przed radością...
 
reklama
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom-moja matka skakała, kwiczała i płakała jednocześnie:) oczywiście już nawet łóżka nie mogłam sama rozłożyć, bo nie można dźwigać;) dobrze, że tylko 3 dni jestem u rodziców, bo dom wariatów.
Długo nikomu nie mówiliśmy, ale jak już powiedzieliśmy, to mi tak lżej jakoś, dostałam trochę więcej wiary w to, że wszystko będzie dobrze...chociaż nadal mam obawy, jak każda z nas. No i dowiedziałam się, że moja mama przy mnie i mojej siostrze też nie miała żadnych mdłości, ani innych uciążliwych objawów ciążowych, mam to na szczęście po niej:)
P.S. Krwotok z nosa mnie się nie zdarzył nigdy.
 
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom-moja matka skakała, kwiczała i płakała jednocześnie:) oczywiście już nawet łóżka nie mogłam sama rozłożyć, bo nie można dźwigać;) dobrze, że tylko 3 dni jestem u rodziców, bo dom wariatów.
Długo nikomu nie mówiliśmy, ale jak już powiedzieliśmy, to mi tak lżej jakoś, dostałam trochę więcej wiary w to, że wszystko będzie dobrze...chociaż nadal mam obawy, jak każda z nas. No i dowiedziałam się, że moja mama przy mnie i mojej siostrze też nie miała żadnych mdłości, ani innych uciążliwych objawów ciążowych, mam to na szczęście po niej:)
P.S. Krwotok z nosa mnie się nie zdarzył nigdy.
My tez dlugo nie mowilisny powiedzielismy tydzien temu;) nie chcielismy zapeszac... ;)
Nic a nic zadnych objawow ? Ja czasem mam takie mulenie a jak jestem glodna to po prostu masakra ;D szybko musze cos przegryzc ale suchego....
A teraz caly czas mam taki nieprzyjemny posmak w ustach ze o matko. I te bole krzyza... az mi na nogę promieniuja
Twoj pierwszy dzidzius? Jak tak to juz w ogole mamy identyczna sytuacje :p na kiedy termin ? ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj wyslalam rodzeństwu z dwóch stron informacje o ciąży. Każdy w szoku ;)

Tak poszła informacja :

1520084740-725d158c3832f003-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj wyslalam rodzeństwu z dwóch stron informacje o ciąży. Każdy w szoku ;)

Tak poszła informacja :

1520084740-725d158c3832f003-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super pomysł mu nas też wszyscy już wiedzą, córka nas wyręczyła bo wszędzie od progu woła że będzie starszą siostrą ps. Co do krwawień z nosa to jak smarkam to widzę jakieś delikatne ślady, posmak w ustach też mam taki dziwny a jak czuję głód co lapie mbie czesto w nocy to najlepsza jest mieszanka krakowska oczywiscie gora 1-2 szt ☺ co do starań to i my przeszlismy trochę badan bez konkretnych wskazań czemu ciąży nie ma, przy córce pomogł clostilbegyt a teraz to samo przyszło, jak chcielismy to nie wychodzilo a jak odpuscilismy to nagle taka niespodzianka najlepsza z możliwych.
 
U nas wie tylko male grono osób. Dzieci też wiedzą i się cieszę. Pytają się tylko kiedy dziedzia będzie albo czy duzo mi już brzuch urósł. Tula się do brzucha, opowiadaja bajki już dzidzi :D Już nawet przeprowadzili dyskusję między sobą który pokój odstąpi :p (chociaż nie ma takiej potrzeby):D starszy syn mówi że woli siostre bo brata już ma hahaha.
 
reklama
@Aniabrz można jak najbardziej ;)
Dawno sie tu nie odzywałam ale z racji tego że jestem od wczoraj na l4 i mam nakaz leżenia będę mieć więcej czasu na forum.
@Maura89 widzę że tez też masz dwójkę dzieciaków już. Moi chłopcy też się cieszą i gadają z brzuszkiem ale pokojem narazie nie myślą się dzielić :p
 
Do góry