reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej, ja po wizycie. Z dzidzią wszystko super ekstra jest, ma już 4 cm, 10tyg+6 dni ☺ lekarka się śmiała ze stoi na głowie podczas badania, ogładalam oczka, nozki, rączki...wierzcie mi ze moglabym sie podpiąć do ultrasonografu na stałe...:-D super tak podglądnąc fasolkę. Oviecalam sobiez ze koniec z czutaniem glupot i zamartwianiem się, teraz czekam na prenatalne 14 marca, nie moge sie juz doczekać ☺
To cudownie. Jestesmy w tym samym tygodniu i dniu ciazy. Ja tez dzisiaj 10t6dzien :)
 
reklama
To cudownie. Jestesmy w tym samym tygodniu i dniu ciazy. Ja tez dzisiaj 10t6dzien :)
Z tego co pamiętam to chyba i córeczki w tym samym wieku, my za m-c bedzieny swietowac 6 urodzinki ☺ moja mała dzisaj wymyslila ze jak bedzie siostra to nazwiemy ją tecza a jak synek to telewizor ☺ nie mam pojecia skad jej to przyszlo do głowy...szczerze sie ciesze ze pojdzie do szkoly za rok bo nie widze siebie we wrzesniu z niemowlakiem i pierwszoklasistką tym bardziej ze czeka mnie codzienna podwózka autem.
 
Z tego co pamiętam to chyba i córeczki w tym samym wieku, my za m-c bedzieny swietowac 6 urodzinki ☺ moja mała dzisaj wymyslila ze jak bedzie siostra to nazwiemy ją tecza a jak synek to telewizor ☺ nie mam pojecia skad jej to przyszlo do głowy...szczerze sie ciesze ze pojdzie do szkoly za rok bo nie widze siebie we wrzesniu z niemowlakiem i pierwszoklasistką tym bardziej ze czeka mnie codzienna podwózka autem.
Moja córeczka w styczniu skończyła 5 lat więc rok młodsza:)
Tez jest bardzo szczęśliwa ze bedzie miala rodzeństwo...oo matko:hmm: jak ja sie denerwuje jutrzejszą wizytą. Mam nadzieję ze tam bedzie wszystko dobrze u dzidzi.
 
Moja córeczka w styczniu skończyła 5 lat więc rok młodsza:)
Tez jest bardzo szczęśliwa ze bedzie miala rodzeństwo...oo matko:hmm: jak ja sie denerwuje jutrzejszą wizytą. Mam nadzieję ze tam bedzie wszystko dobrze u dzidzi.
Wiem ze wyjdzie ze się wymadrzam ale na pewno będzie ok ☺ ja tez się strasznie nakrecalam i mialam glupie mysli przed badaniem, nie mam wiele dolegliwosci a w sumie to prawie zadnych wiec od razu panika ze cos nie tak a dzidzia pięknie rosnie jak się okazało ☺ jestem pewna ze tak będzie u Ciebie. Czekam na dobre wiadomości jutro
 
Dziewczyny macie juz troszke widoczne brzuszki?
Ja już musiałam zainwestować w ciążowe spodnie, bo mam zamiłowanie do bardzo obcisłych z wysokim stanem i już mnie cisnęły w pasie.

Ja już po wizycie:) wszystko dobrze, kluska sobie spała i pan doktor musiał się postarać,żebyśmy coś zobaczyli :) torbiel się zmniejszyła na szczęście:) wstawiam fotkę
gannyx8do96u2n59.png


19.03- prenatalne
A jaką miałaś torbiel? Chyba o tym już rozmawiałyśmy, ale nie pamiętam dokładnie. Ja mam torbiel ciałka żółtego. Na początku miała 8cm, teraz na prenatalnych niecałe 6. Boję się, że nie zmniejszy się :(

Zastanawiam się , bo dziś miałam dziwne uczucie.W dole brzucha tam gdzie znajduje się dzidziuś. Czułam jak by ktoś w jakieś miejsce w brzuchu (może pęcherz ) wciskal mi coś. Tak jak by ktoś wam ołówek wciskal w balona xD tak delikatnie. Było tak z 5 razy i ucichlo. Myślicie ,ze dzidzia mogła dac o sobie znać ? Chyba wcześnie ?
Nie czułam,ze to jelita , ani jakieś skorcze.
Pewnie to uczucie powiększającej się macicy i rozciągania jej więzadeł.

Hej, ja po wizycie. Z dzidzią wszystko super ekstra jest, ma już 4 cm, 10tyg+6 dni ☺ lekarka się śmiała ze stoi na głowie podczas badania, ogładalam oczka, nozki, rączki...wierzcie mi ze moglabym sie podpiąć do ultrasonografu na stałe...:-D super tak podglądnąc fasolkę. Oviecalam sobiez ze koniec z czutaniem glupot i zamartwianiem się, teraz czekam na prenatalne 14 marca, nie moge sie juz doczekać ☺
Gratuluję udanej wizyty! :)
 
Nie wiem czy mi dodalo za pierwszym razem wjec probije raz jeszcze.
U mnie jutro 14 tydzień. Tak jak wczesniej mialam ciągle bóle okresowe to teraz nic cisza. Czasem delikatnie jajnik zakluje i tyle. Wiec popadam ze skrajności w skrajność
 
A jaką miałaś torbiel? Chyba o tym już rozmawiałyśmy, ale nie pamiętam dokładnie. Ja mam torbiel ciałka żółtego. Na początku miała 8cm, teraz na prenatalnych niecałe 6. Boję się, że nie zmniejszy się :(

Miała 5cm, a teraz 4 coś . Mała różnica, ale najważniejsze,że coś się ruszyło, bo na początku to rosła. A jaki rodzaj to nie mam pojęcia :( to zmniejszyła Ci się, pewnie teraz już dalej będzie malała :)

I ja tez dzisiaj wpadłam do H&M kupiłam jedne spodnie i stanik :-) trafiłam na jakiś rabat 20%. U mnie tez wszystkie spodnie to wysoki stan, więc poszły w odstawkę. Miałam jedne biodrówki, ale nagle przestałam się dopinać :D





gannyx8do96u2n59.png


19.03- prenatalne
 
Nie wiem czy mi dodalo za pierwszym razem wjec probije raz jeszcze.
U mnie jutro 14 tydzień. Tak jak wczesniej mialam ciągle bóle okresowe to teraz nic cisza. Czasem delikatnie jajnik zakluje i tyle. Wiec popadam ze skrajności w skrajność
Chyba każda z nas tutaj to paranoiczka, teraz się martwimy bo albo prawie nic nie czujemy, albo za duzo czujemy i tak na okrętkę....ja wczoraj pisałam do dziewczyn ze mnie boli krzyż- prawd.z przesilenia i oczywiście sie naczytalam wujka google ze obumarcie ciazy itd, poźniej zadzwonila jeszcze moja mama z pytaniem czy wszystko ok u mnie i kiedy do lekarza idę to jakoś mnie tak jeszcze bardziej nakręciła ....w ostateczności jak ok 21.00 w nocy wstalam z kanapy po dosc dlugim lezeniu i odpoczywaniu to prawa nogę ciagnelam tak mnie biodro bolało to uznałam ze chyba to jednak z przepracowania...
Tak wiec w szóstym miesiącu będziemy sie martwić że za mało kopniaków albo z dużo itd, a jak sie dzidziuś urodzi to dojdzie tysiąc innych pytań.
Jedno jest pewne musimy myslec pozytywneabo tylko to nam zostaje bo napewno kazda z nas tutaj robi wszystko zeby tym dzieciatkom pod serduszkiem było jak najlepiej.
 
reklama
A jaką miałaś torbiel? Chyba o tym już rozmawiałyśmy, ale nie pamiętam dokładnie. Ja mam torbiel ciałka żółtego. Na początku miała 8cm, teraz na prenatalnych niecałe 6. Boję się, że nie zmniejszy się :(

Mialam torbiel w pierwszej ciąży i ladnie sie wchonela do porodu.
 
Do góry