reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wiem ze wyjdzie ze się wymadrzam ale na pewno będzie ok ☺ ja tez się strasznie nakrecalam i mialam glupie mysli przed badaniem, nie mam wiele dolegliwosci a w sumie to prawie zadnych wiec od razu panika ze cos nie tak a dzidzia pięknie rosnie jak się okazało ☺ jestem pewna ze tak będzie u Ciebie. Czekam na dobre wiadomości jutro


Ja mam tak samo w tej ciąży nie mam żadnych dolegliwości a z pierwszym synem i drugim to z lazienki nie wychodzilam, wszelakie zachcianki mialam. A teraz nic zupelnie :)
 
Ja mam tak samo w tej ciąży nie mam żadnych dolegliwości a z pierwszym synem i drugim to z lazienki nie wychodzilam, wszelakie zachcianki mialam. A teraz nic zupelnie :)
Ja przy ciąży z córką tez dobrze się czułam, początki byly trudne ale to ze względu na wczesniejsze poronienie ale ogolnie całą ciąże wspominam bardzo na plus ciekawa jestem kto się kryje w brzuszku tym razem. Ktoś z Was pytał o wielkość brzuszka, u mnie poki co waga nie całe 55 kg, brzuszek lekko do przodu ale to chyba bardziej jelita dają o sobie znać niz brzuszek już ciążowy. Akurat ostatnio kupilam spodnie z wysokim stanem ale ze stretchem więc mieszcze się bez problemu ☺
 
Hej, ja po wizycie. Z dzidzią wszystko super ekstra jest, ma już 4 cm, 10tyg+6 dni ☺ lekarka się śmiała ze stoi na głowie podczas badania, ogładalam oczka, nozki, rączki...wierzcie mi ze moglabym sie podpiąć do ultrasonografu na stałe...:-D super tak podglądnąc fasolkę. Oviecalam sobiez ze koniec z czutaniem glupot i zamartwianiem się, teraz czekam na prenatalne 14 marca, nie moge sie juz doczekać ☺
Też mam prenatalne 14 marca! Nie mogę się doczekać:)
 
Ja prenatalne mam 6 marca. A teraz siedzie w diagonstyce bo bede robić test podwójny. Bleeee nie lubie pobierania krwi.
 
Ja przy ciąży z córką tez dobrze się czułam, początki byly trudne ale to ze względu na wczesniejsze poronienie ale ogolnie całą ciąże wspominam bardzo na plus ciekawa jestem kto się kryje w brzuszku tym razem. Ktoś z Was pytał o wielkość brzuszka, u mnie poki co waga nie całe 55 kg, brzuszek lekko do przodu ale to chyba bardziej jelita dają o sobie znać niz brzuszek już ciążowy. Akurat ostatnio kupilam spodnie z wysokim stanem ale ze stretchem więc mieszcze się bez problemu ☺

Hehe właśnie też już musze garderobę zmienic na ciążowa bo mnie wszystko uciska i przeszkadza :)
 
To moja pierwsza ciąża i powiem wam ,ze prawie cały trymestr przelezalam i wymiotowalam . Nie mialam totalnie siły. Z dnia na dzień im bliżej było drugiegontrymestru , który zaczęłam dziś :D nabieralam sil i juz tak nie wymiotuje. :):)
Też jestem ciekawa co tam noszę pod serduszkiem. Nie wiem dlaczego , ale czuję , ze to chłopiec , ale jeśli okaże się ,ze intuicja zawiodła i będzie dziewczynka to i tak przyjmę , i tak będę kochała bardzo mocno. :)

Pani doktor powiedziała ,ze może na święta się dowiemy jak dobrze pójdzie czy to chłopiec , czy dziewczynka :)

Dziewczyny jesteście na zwolnieniu ? Chodźcie prywatnie czy na nfz do lekarza ?
 
Hej,
ja na zwolnienie idę po 14 tyg., czyli jeszcze marzec przepracuję, chodzę na nfz, ale byłam na jednej wizycie prywatnie, bo na nfz mnie lekarz wkurzył i nie wiem czy nie zmienię, albo będę chodzić dwutorowo-nie uśmiecha mi się wydawać na każdą wizytę 150 zł a jeszcze kupa kasy na badania, ale specjalista jest na prawdę dobry. Zobaczę za 2 tyg. po prenatalnych. Właśnie wczoraj mi powiedział, że za 2 tyg. już będzie można określić płeć na 80%, szybko, prawda?
 
reklama
Czyli za 2 tygodnie będziesz w 12 tygodniu ?
No to zależy od lekarza , czy ma doświadczenie , od dzieciątka , czy już ma rozwinięte narządy płciowe :) .
Mnie w 12 tygodniu nie chciała powiedzieć , bo nie chciała gdybac. :)
 
Do góry