reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja już po wizycie:) wszystko dobrze, kluska sobie spała i pan doktor musiał się postarać,żebyśmy coś zobaczyli :) torbiel się zmniejszyła na szczęście:) wstawiam fotkę
1519933090-10bf89fded74c7c5-aaaaaa.jpeg



gannyx8do96u2n59.png


19.03- prenatalne
Super! Gratulacje
 
reklama
To moja pierwsza ciąża i powiem wam ,ze prawie cały trymestr przelezalam i wymiotowalam . Nie mialam totalnie siły. Z dnia na dzień im bliżej było drugiegontrymestru , który zaczęłam dziś :D nabieralam sil i juz tak nie wymiotuje. :):)
Też jestem ciekawa co tam noszę pod serduszkiem. Nie wiem dlaczego , ale czuję , ze to chłopiec , ale jeśli okaże się ,ze intuicja zawiodła i będzie dziewczynka to i tak przyjmę , i tak będę kochała bardzo mocno. :)

Pani doktor powiedziała ,ze może na święta się dowiemy jak dobrze pójdzie czy to chłopiec , czy dziewczynka :)

Dziewczyny jesteście na zwolnieniu ? Chodźcie prywatnie czy na nfz do lekarza ?
Ja na zwolnieniu już od początku stycznia. Do lekarza chodzę prywatnie, ale pracuję w szpitalu to i po znajomości jest trochę.
 
Hej,
ja na zwolnienie idę po 14 tyg., czyli jeszcze marzec przepracuję, chodzę na nfz, ale byłam na jednej wizycie prywatnie, bo na nfz mnie lekarz wkurzył i nie wiem czy nie zmienię, albo będę chodzić dwutorowo-nie uśmiecha mi się wydawać na każdą wizytę 150 zł a jeszcze kupa kasy na badania, ale specjalista jest na prawdę dobry. Zobaczę za 2 tyg. po prenatalnych. Właśnie wczoraj mi powiedział, że za 2 tyg. już będzie można określić płeć na 80%, szybko, prawda?
moze określić płeć ale czasem nie jest to na 100% i tez zalezy jak sie maluch ulozy bo nie zawsze chce pokazac co ma. :p chyba tak.kolo 16 tc jest pewniejsze.
 
Ja na zwolnieniu już od początku stycznia. Do lekarza chodzę prywatnie, ale pracuję w szpitalu to i po znajomości jest trochę.

Ja na zwolnieniu tez od stycznia jestem ale musialam iść. I tak samo.prywatnie chodze jakoś pewniej sie czuje. Majac co wizyte usg i widzac fasolke. Poprzednie ciaze tak samo prywatnie.
 
Ja na zwolnieniu tez od stycznia jestem ale musialam iść. I tak samo.prywatnie chodze jakoś pewniej sie czuje. Majac co wizyte usg i widzac fasolke. Poprzednie ciaze tak samo prywatnie.
Ja chętnie do pracy bym pochodziła, bo bardzo lubię swoją pracę, ale niestety z racji warunków na moim stanowisku musiałam iść na L4.
 
reklama
Witam. Troszkę się nie odzywałam,ale w domu wszyscy mega chorzy.Niestety dopadło i mnie.Ktoś pytał czy można brać jakieś leki.Ja po konsultacji z gin piję lekarstwo o nazwie *spam*.To specjalna linia leków bezpiecznych dla kobiet w ciąży i w trakcie karmienia.No i wydaje mi się że całkiem skuteczne.Przynajmniej na mnie działa.Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko.
Dzięki za odpowiedź, rzeczywiście ukryło nazwe, w koncu bralam Prenal....en, pelaf..en z aptecznych a tak to herbatki, mleko z miodem i masłem, syrop z cebuli i czosnku ale mimo wszystko tak mnie rozłożyło ze wczoraj dostałam antybiotyk..

A trochę z innej beczki - muszę się pochwalić :-) będzie drugi synek :-)
 
Do góry