reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Myszawa widzę ze i Ty sie męczysz z wzdęciamy. Ja juz wymiękam z tymi dziadami ;)
Ja też nie bede napewno mamą fit z brzuszkiem piłeczką. Wiem to po pierwszej ciąży. Przytylam w niej 18 kg... z 60 kg na starcie na porodowce prawie 80 kg. Tyle że ja miala zalecenie od lekarza jesc wiecej miesa bo dziecko malutkie wiec jadlam:laugh2::laugh2:A moja corcia i tak urodzila sie na 2800 a ja wage szybciutko zbilam.
 
Siwajoa ja Z pierwszym przybralam 11 kg a z drugim dzieckiem startowalam z 63 kg a na porodowce 83 kg ale tez szybko udalo min sie zrzucic. Zobacze jak teraz przy trzecim bedzie mam nadzieje ze nie duzo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja już po wizycie:) wszystko dobrze, kluska sobie spała i pan doktor musiał się postarać,żebyśmy coś zobaczyli :) torbiel się zmniejszyła na szczęście:) wstawiam fotkę
1519933090-10bf89fded74c7c5-aaaaaa.jpeg



gannyx8do96u2n59.png


19.03- prenatalne
 
Cześć Marta! Też jestem Marta. To u Ciebie już z góreczki:) jest już brzuszek? Staraliśmy się 3 cykle i jesteśmy zaskoczeni, bo myślałam, że starania potwrają z rok :)
Ja miałam brzuszek już bez ciąży :D
Ale powiem wam nie przytylam nic póki co i widzę ,ze zaczyna mi wystawac. Gdyby nie ten tluszczor to pewnie by nie było widać.

Zastanawiam się , bo dziś miałam dziwne uczucie.W dole brzucha tam gdzie znajduje się dzidziuś. Czułam jak by ktoś w jakieś miejsce w brzuchu (może pęcherz ) wciskal mi coś. Tak jak by ktoś wam ołówek wciskal w balona xD tak delikatnie. Było tak z 5 razy i ucichlo. Myślicie ,ze dzidzia mogła dac o sobie znać ? Chyba wcześnie ?
Nie czułam,ze to jelita , ani jakieś skorcze.
 
Cześć Marta! Też jestem Marta. To u Ciebie już z góreczki:) jest już brzuszek? Staraliśmy się 3 cykle i jesteśmy zaskoczeni, bo myślałam, że starania potwrają z rok :)

Miesiąc czy 3 miesiące oczekiwań to na prawde mało. :) miałyśmy dużo szczęścia ,ze się tak szybko udało :)
 
U mnie jutro 14 tydzień. Tak jak wczesniej mialam ciągle bóle okresowe to teraz nic cisza. Czasem delikatnie jajnik zakluje i tyle. Wiec popadam ze skrajności w skrajność.
 
reklama
Hej, ja po wizycie. Z dzidzią wszystko super ekstra jest, ma już 4 cm, 10tyg+6 dni ☺ lekarka się śmiała ze stoi na głowie podczas badania, ogładalam oczka, nozki, rączki...wierzcie mi ze moglabym sie podpiąć do ultrasonografu na stałe...:-D super tak podglądnąc fasolkę. Oviecalam sobiez ze koniec z czutaniem glupot i zamartwianiem się, teraz czekam na prenatalne 14 marca, nie moge sie juz doczekać ☺
 
Do góry