reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jestem właśnie po badaniu. Jeszcze nie usg prenatalne, ale widziałam fasolkę! Cała tańczyła, machała rączkami i nóżkami :) mega radość. Też jestem bardzo nerwowa, ciągle myślę, czy wszystko ok, to badanie da mi na pewno na chwilę spokój. Tyle teraz się słyszy o poronieniach itp., mam wrażenie, że zdarza się to coraz częściej. Sposób, w jaki biegnie życie teraz chyba nam nie sprzyja :-/
Zdecydowanie nie sptzyja ale super ze poszlo dobrze ;D trzymajcie kciuki idziemy do ginekologa 7 marca w srode ;)
 
reklama
Witajcie. Jestem tu nowa. Mam na imię Marta i jestem z Radomia . Jutro zaczynam 14 tydzień ciąży i 4 miesiąc. :)
Nasze starania nie były długie. Udało nam się w pierwszym cyklu starań . :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie. Jestem tu nowa. Mam na imię Marta i jestem z Radomia . Jutro zaczynam 14 tydzień ciąży i 4 miesiąc. :)
Nasze starania nie były długie. Udało nam się w pierwszym cyklu starań . :)
Cześć Marta! Też jestem Marta. To u Ciebie już z góreczki:) jest już brzuszek? Staraliśmy się 3 cykle i jesteśmy zaskoczeni, bo myślałam, że starania potwrają z rok :)
 
Ja też mam już trochę brzucha, ale z natury jestem większa, więc pewnie szybko będzie widać. Obciślejsze spodnie już nie są dla mnie komfortowe, wieczorem przez wzdęcia mam brzuszek, jakbym była już w 5tym mcu. Niestety nie będę jedną tych mamusiek, co są całe szczupłe fit i tylko mają piłeczkę z przodu-mega mi się to podoba! Ale trudno, nie to jest teraz ważne:)
 
Mąż mówi, że brzuszek troszkę mi widać, ja osobiście tego nie widzę.

Napisane na Moto E (4) Plus w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Chciałam dołączyć do Was dziewczyny. Termin z usg na 18 września. Obecnie 10t6dzien ciazy.
Jutro tez mam wizytę u lekarza i też sie boję...zwlaszcza ze wczoraj porobilam porządki u mojej 5 latki w pokoju i tak mnie strasznie krzyż zaczął bolec ze masakra (znaczy mysle że to z tego) i oczywiście weszłam na wujka google a tam oczywiscie ból krzyza = obumarcie ciąży i mnie zmrozilo.
Z objawów ciazowych mam tylko bol piersi.
Witam Cię w naszym gronie. W internecie to nawet z bólu palca potrafią zrobić śmiertelną chorobę. Dlatego ja nie szukam tylko pytam lekarza.
 
Do góry