reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czesc,

chciałam do Was dołączyć. Tez zostanę wrześniowa mama. Termin mam na 11 wrzesnia. To jest moja już 3 ciąża:)
 
reklama
Jestem właśnie po badaniu. Jeszcze nie usg prenatalne, ale widziałam fasolkę! Cała tańczyła, machała rączkami i nóżkami :) mega radość. Też jestem bardzo nerwowa, ciągle myślę, czy wszystko ok, to badanie da mi na pewno na chwilę spokój. Tyle teraz się słyszy o poronieniach itp., mam wrażenie, że zdarza się to coraz częściej. Sposób, w jaki biegnie życie teraz chyba nam nie sprzyja :-/
 
Zawsze tak będzie czy to pierwsza czy druga czy kolejna ciaza zawsze sie bedziemy martwic taka chyba nasza natura jest. Ja tez tak teraz chodze co 2 tygodnie na wizyty z takiej racji ze od 4 tc mam krwiaka podkosmowkowego i musimy go obserwowac. I przed kazda wizyta mam mega stres.
 
Dziewczyny mam pytanie jak to kest ze zwolnieniem w ciazy jesli np jestem przeiebiona i dostane l4 od zwykłego lekarza rodzinnego to i tak mam je platne 100%?
 
nie wiem jak to jest ale jak u gina sie bierze to wpisuje Ci ten kod 2 chyba ze ciaza i masz 100 procent platne a rodzinny jak zwykle L4 to masz 80 procent ale dopytaj sie lepiej. Bo to chyba zalezy od tego kodu czy ciaza czy zwykla choroba.
 
Dziewczyny mam pytanie jak to kest ze zwolnieniem w ciazy jesli np jestem przeiebiona i dostane l4 od zwykłego lekarza rodzinnego to i tak mam je platne 100%?
Jeśli będzie opatrzone kodem bo to tak :) zwolnienie jest w 100% płatne w przypadku choroby przypadające w czasie ciąży. Bez względu na to czy jest spowodowane ciąża czy innymi czynnikami. Ale musi mieć ten kod błędu inaczej nikt na słowo nie uwierzy [emoji6]

f2w3csqvilsnamac.png
 
Jeśli będzie opatrzone kodem bo to tak :) zwolnienie jest w 100% płatne w przypadku choroby przypadające w czasie ciąży. Bez względu na to czy jest spowodowane ciąża czy innymi czynnikami. Ale musi mieć ten kod błędu inaczej nikt na słowo nie uwierzy [emoji6]

f2w3csqvilsnamac.png
Lol teraz czytam jak mi słownik zmieniał :) kod B miałam na myśli [emoji6]

f2w3csqvilsnamac.png
 
Jestem właśnie po badaniu. Jeszcze nie usg prenatalne, ale widziałam fasolkę! Cała tańczyła, machała rączkami i nóżkami :) mega radość. Też jestem bardzo nerwowa, ciągle myślę, czy wszystko ok, to badanie da mi na pewno na chwilę spokój. Tyle teraz się słyszy o poronieniach itp., mam wrażenie, że zdarza się to coraz częściej. Sposób, w jaki biegnie życie teraz chyba nam nie sprzyja :-/
Super że widziałaś maleństwo. Ja juz nie moge się doczekac jutrzejszej wizyty...do 20.00 godz chyba jajo zniose.
Mam nadzieję że wszystko ok z dzidziem.
Zasranawiam sie tez czy mo zrobi doktor badania prenatalne bo w sumie jutro kończę 11tc:blink:
 
reklama
Do góry