reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No należy sie do 7 dni, ale najpierw lekarz musi zweryfikowac skierowanie (wtf?!). Caly dzien w D... Obiadu w domu tez nie bedzie, bo nie mam jak zrobic :/
Śmieszne, że musi zweryfikować. Szczególnie endo, gdzie w ciąży parametry tarczycy są ważne.

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
U mnie zmniejszyło się zmęczenie i piersi już nie są nadwrażliwe. Nadal plamie, ciągiem od niedzieli. W zasadzie pierwsze plamienie pojawiło się dwa tygodnie temu, razem z bólem gardła, który ustąpił następnego dnia. Wtedy był właśnie 6 tc. Wszystko by się zgadzało. W poniedziałek zamiast 8 tc kropek był wielkościowo na etapie 6 tc. Dzieci złapały wirusa, ja z nimi i skończyło się jak się skończyło. Żeby nie czekać kolejne dwa tygodnie to jeszcze dzisiaj idę do innego lekarza sprawdzić czy już po wszystkim. Nie wiem, co powiem w pracy, ze mnie nie było miesiąc... Nie mam ochoty się z nimi niczym dzielić.

W sumie to powiem Wam, ze głównie to ja chciałam tej ciąży... teraz mój mąż sam zagaduje, że jak będę chciała to jeszcze podziałamy... Ja jednak muszę to przemyśleć.
 
No niestety takie procedury, wszystko się tlumaczy bo kontrakty, bo przepisy i weź tu człowieku choruj. Do wielu specjalistów to trzebaby 2 lata wstecz przewidziec ze będzie potrzeba zarejestrowania bo na juz to tylko prywatnie i to nie wszędzie.
 
A przestań, 8 rezydentur z endokrynologii na Polske, a te gnoje na gorze jeszcze obcinaja. Do specjalisty sie dostac nie sposob, a skladki na ubezpieczenie zdrowotne obowiazkowe. W ciagu ostatnich trzech lat takie tysiace wydalam na lekarzy, ze juz mi sie odechciewa :/
 
Ja od rana leżę. Jak chodzę boli mnie brzuch i głowa, jak stoję dzis na nogach to mi słabo, najbardziej przez ten ból głowy .a jak leze to spoko. Wykapie się koło 17 i pójdę spać. Najchetniej pojechalabym do restauracji na moją ulubioną zupkę, ostatnio jak tam bylam zjadlam dwa talerze.
 
reklama
Do góry