reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam środowo :) ja dzis na 17 do lekarza po zwolnienie nie daje rady zwlec sie pracy wmiotuje od 8/9 do 14 .... potem znów Ok 22 jestem zombiee trup


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No jasne, co będziesz się męczyć :)

8599sek2wk0jca0m.png
 
Ja wczoraj zaczęłam wymiotować po 22 i tak do 24 dzisiaj wstałam zjadłam tylko banana i dalej kibelek, chyba muszę iść szybciej do lekarza bo puściła mi się krew z nosa

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dalej bez mdłości, za latam co 5 minut na siku

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ooo super Seremida. A pracujesz czy na l4 jesteś?

Do lekarza to w sumie w każdej chwili mogę iść, taki plus tego zawodu ale teraz jestem do końca tygodnia w domu z moimi chlopcami bo chorzy więc pewnie w przyszłym tygodniu już pójdę. Chciałabym juz wiedzieć czy jest wszystko ok.
Dziś rano pierwszy raz odpadły mnie wymioty, poza tym senność i bolące brodawki. I co raz klocia i pobolewania w dole brzucha raz po jednej raz po drugiej stronie.
 
Do góry