reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Rezerwowaliśmy ostatnio miejsce w lokalu na Komunię syna. Przyszła niedawno do nich ciężarna zarezerwować lokal na Chrzest! :blink:
Sama z resztą w ciąży z synem pytałam o sytuację z miejsca mi w żłobku. Panie oczywiście nie wiedziały, ze dziecka jeszcze nie ma. :cool2:
Masakra..I tak właśnie się tworzą chore sytuację.. my w zeszłym roku robiliśmy wesele więc mniej więcej wiem jak to wygląda z lokalami jedną wielką masakra..;) A co do endokrynologia właśnie moja ciotka dzwoniła..na NFZ kwiecień 2019
 
reklama
To ja Was juz uprzedze, ze w zaleznosci od modelu, czas oczekiwania na wozki wynosi 5-10 tygodni :)
Jestem zarejestrowana do endo na 12 lutego. Ale juz nie mialam sily sie wykłócać. Oczywiscie okazalo sie, ze weryfikacja nie jest konieczna, wiec gnilam 3 godziny na darmo. Uhhh
 
KKK chyba krztusiec, albo grypa. Już nie pamiętam co w którym kraju.

Starania też idę do endo 12.02. Tylko chodzę w Medicover.
Jakoś nie wyobrażam sobie kurcze państwowej służby zdrowia. Składki place chyba tylko na szpitale :/

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
KKK chyba krztusiec, albo grypa. Już nie pamiętam co w którym kraju.

Starania też idę do endo 12.02. Tylko chodzę w Medicover.
Jakoś nie wyobrażam sobie kurcze państwowej służby zdrowia. Składki place chyba tylko na szpitale :/

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak myślałam ale krztusiec między 28a 34tygodniem A grypa tylko w okresie zimowym..:/ z tego co czytam to czasem podają progesteron ( chociaż nie wiem po co) pójdę do położnej 10go to się jej wypytam
 
KKK chyba krztusiec, albo grypa. Już nie pamiętam co w którym kraju.

Starania też idę do endo 12.02. Tylko chodzę w Medicover.
Jakoś nie wyobrażam sobie kurcze państwowej służby zdrowia. Składki place chyba tylko na szpitale :/

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z medicoveru nie ma ani jednego endo. Tez bym poszla :/
 
U nas w mieścince jeden endo przyjmuje. Jest dojezdny, ale bierze niedużo 80 zł z USG. Niestety nie zdąrzyłam zapisać się na luty, więc musiałam do Koszalina 60km dalej się zapisać za 160zł (z USG 200), więc różnica jest ogromna. Ale od jutra są nowe terminy na marzec u nas, więc mam nadzieje, że uda się zapisać.

8599sek27f3kxupf.png
 
U nas w mieścince jeden endo przyjmuje. Jest dojezdny, ale bierze niedużo 80 zł z USG. Niestety nie zdąrzyłam zapisać się na luty, więc musiałam do Koszalina 60km dalej się zapisać za 160zł (z USG 200), więc różnica jest ogromna. Ale od jutra są nowe terminy na marzec u nas, więc mam nadzieje, że uda się zapisać.

8599sek27f3kxupf.png
Sa jeszcze tez endo i Endo. Kurcze dobrego endokrynologa to ze swieczka szukac, 1,5 roku krążyłam zanim znalazlam kogos, kto ogarnal temat. Reszta bada tsh i ma w pupie, a jak ktos ma tak rozpierniczona tarczyce jak ja, to te tsh mozna sobie w pupe wsadzic. No ale tez 180zl za wizyte plus dojazd 40 km
 
reklama
Do góry