reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Lekarze jak lekarze ale moja ciotka była zapisać swoje dziecko do żłobka i oczywiście miejsce dopiero na przyszły rok ale była z nią kobieta w 7mc która zapisywana swoje jeszcze nienarodzone dziecko od 1rż...:eek:
 
Chyba w tych tygodniach u nas tak się dzieje :/
Ja rozważam zamowienie dobrej zupki i frytki z restauracji ale musiałabym zapłacić 12zl za dowóz :/
Frytki [emoji7]

8599sek27f3kxupf.png
 
Frytki [emoji7]

8599sek27f3kxupf.png
Ja to schudłam..teraz w ciuchach i 0o śniadaniu u lekarza wazylam 62.. co zjem to mi niedobrze więc nie jem..Ale ochotę to mam na wszystko.. frytki przede wszystkim ! :rofl::rofl: i pomidorową..
Ps. Dziewczyny z uk. Właśnie wracam od gp..taka oto paczka na mnie czekała.. czy wiecie co za szczepienie nas czeka w 16tc?
 

Załączniki

  • received_10210853559150579.jpeg
    received_10210853559150579.jpeg
    222,3 KB · Wyświetleń: 97
Lekarze jak lekarze ale moja ciotka była zapisać swoje dziecko do żłobka i oczywiście miejsce dopiero na przyszły rok ale była z nią kobieta w 7mc która zapisywana swoje jeszcze nienarodzone dziecko od 1rż...:eek:

Rezerwowaliśmy ostatnio miejsce w lokalu na Komunię syna. Przyszła niedawno do nich ciężarna zarezerwować lokal na Chrzest! :blink:
Sama z resztą w ciąży z synem pytałam o sytuację z miejscem w żłobku. Panie oczywiście nie wiedziały, ze dziecka jeszcze nie ma. :cool2:
Dwa lata później został przyjęty bez wcześniejszych zapisów. Ilość chętnych w między czasie spadła. :cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry