reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
W starym domu w ciąży i przy starszaku musiałam chodzić do pieca a że miałam rwę kulszowa to schodziłam i wchodziłam na czworaka. Także wiem jakie to uciążliwe. Współczuję. Mąż kierowca?
Mi ze smyka przyszła dopiero dzisiaj. A zamawiałam w tamtym tyg. Pewnie przez BF takie opóźnienia.
Mąż pracuje na drogach, ogólnie strasznie mi źle samej , ma zmienić pracę bo to jest na prawdę uciążliwe szczególnie teraz traci najlepsze chwile z życia córki
 
W starym domu w ciąży i przy starszaku musiałam chodzić do pieca a że miałam rwę kulszowa to schodziłam i wchodziłam na czworaka. Także wiem jakie to uciążliwe. Współczuję. Mąż kierowca?
Mi ze smyka przyszła dopiero dzisiaj. A zamawiałam w tamtym tyg. Pewnie przez BF takie opóźnienia.
Współczuję , wiem ci to rwa kulszowa [emoji25]palenie w piecu to już powinni wycofać naprawdę, tyle skóry co się słyszy, każdemu powinni zainstalować normalnie pięć na gaz. A swoją drogą w Polsce to są sreasze zimy u mnie to max -5 było i raz snieg spadł [emoji39]
 
Współczuję , wiem ci to rwa kulszowa [emoji25]palenie w piecu to już powinni wycofać naprawdę, tyle skóry co się słyszy, każdemu powinni zainstalować normalnie pięć na gaz. A swoją drogą w Polsce to są sreasze zimy u mnie to max -5 było i raz snieg spadł [emoji39]
Jakbym miała grzać w domu gazem to z realiami polskich zarobków bym się nie wypłaciła, mam nadzieję że to się kiedyś zmieni
 
Współczuję , wiem ci to rwa kulszowa [emoji25]palenie w piecu to już powinni wycofać naprawdę, tyle skóry co się słyszy, każdemu powinni zainstalować normalnie pięć na gaz. A swoją drogą w Polsce to są sreasze zimy u mnie to max -5 było i raz snieg spadł [emoji39]
Kasia a ty chyba mieszkasz w Holandii ? Piękny kraj strasznie mi się tam podoba [emoji4] mogłabym tam mieszkać
 
Jakbym miała grzać w domu gazem to z realiami polskich zarobków bym się nie wypłaciła, mam nadzieję że to się kiedyś zmieni
No tak ja rozumiem, ja też mam taką nadzieję dla Was . Przecież to jest strasznie uciążliwe. Ja mam dom 100m2 Ty napewno o wiele większy,? I ja grzeje gazem, ale mam domek szeregowy j sąsiedzi grzeją, zresztą zazwyczaj mam ustawione ogrzewanie od 17 do 21 I mam cały dom nagrzany A tak ogólnie to mam 19 stopni jak nie grzeje więc jest mega szczelny inwestycja w nowe okna i drzwi pomogła [emoji6]
 
Kasia a ty chyba mieszkasz w Holandii ? Piękny kraj strasznie mi się tam podoba [emoji4] mogłabym tam mieszkać
Tak to prawda jest tutaj fajnie i nie zamierzam wracać nigdy ,żyjemy jak normalni ludzie , gd dziś w Polsce byłby już ti wysoki standard A tutaj ludzie tak żyją pomimo że jest 40 procent podatku od wypłat to żyje się całkiem dobrze [emoji4]
 
reklama
Mąż pracuje na drogach, ogólnie strasznie mi źle samej , ma zmienić pracę bo to jest na prawdę uciążliwe szczególnie teraz traci najlepsze chwile z życia córki
Ciężka praca bo ty sama a i jemu pewnie niełatwo z dala od domu. Nie zazdroszczę.
Współczuję , wiem ci to rwa kulszowa [emoji25]palenie w piecu to już powinni wycofać naprawdę, tyle skóry co się słyszy, każdemu powinni zainstalować normalnie pięć na gaz. A swoją drogą w Polsce to są sreasze zimy u mnie to max -5 było i raz snieg spadł [emoji39]
Jakbym miała grzać w domu gazem to z realiami polskich zarobków bym się nie wypłaciła, mam nadzieję że to się kiedyś zmieni
Dokładnie. Tak jak JoAnnnA mówi. Nas w Polsce nie stać na ogrzewanie gazem. Ja mam teraz o tyle dobrze że mam piec z zasobnikiem. Mąż uzupełnia co kilka dni więc nie jest tak źle.
 
Do góry