reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Nie wyobrazam sobie pieca do ktorego trzeba co chwila dokladac, rozpalac... ide i wlaczam [emoji23] przelaczam ile stopni chce i samo sie automatycznie robi. Zbyt wygodna jestem [emoji6]a regularne palenie gazem wychodzi cenowo podobnie do takiego pierdolnika.

@KatarzynaCarmen moja polozna okreslila policzki corki jako reakcja na zimno itp itd. Kilkukrotne smarowanie minidermem nawet jak nie ma wysypki powinno zapobiegac. U nas skora czysciutka
 
Moja mama w taka fest zime co -10 w dzien bylo przez dluzszy czas placila niecale 600zl za gaz na miesiac za dom 180 metrow kwadratowych. W domu bylo 22-24stopnie.
A ile osób w domu? Kurde bo pamiętam że na starym to płaciliśmy po 900 zł i to nie było jeszcze tak zimno a jak zima przyszła to po 1500 to była porażka tylko tam dwie rodziny mieszkało
 
Nie wyobrazam sobie pieca do ktorego trzeba co chwila dokladac, rozpalac... ide i wlaczam [emoji23] przelaczam ile stopni chce i samo sie automatycznie robi. Zbyt wygodna jestem [emoji6]a regularne palenie gazem wychodzi cenowo podobnie do takiego pierdolnika.

@KatarzynaCarmen moja polozna okreslila policzki corki jako reakcja na zimno itp itd. Kilkukrotne smarowanie minidermem nawet jak nie ma wysypki powinno zapobiegac. U nas skora czysciutka
Dzięki za info u nas to czasem jest czasem nie ma więc już nie wiem co o tym myśleć [emoji848]było na czole znikło teraz było na szyi też znikło pojawia się jej na boku policzków teraz i raz jest raz nie ma
 
Moja mama w taka fest zime co -10 w dzien bylo przez dluzszy czas placila niecale 600zl za gaz na miesiac za dom 180 metrow kwadratowych. W domu bylo 22-24stopnie.
A ile osób w domu? Kurde bo pamiętam że na starym to płaciliśmy po 900 zł i to nie było jeszcze tak zimno a jak zima przyszła to po 1500 to była porażka tylko tam dwie rodziny mieszkało
No ja nie wiem, ale moi teściowie płacą 800-900 za jakieś 80 M2 a mają temperature 19 stopni ustawioną z oszczednosci. Tylko jak my przyjeżdżamy to ustawiają troszkę więcej dla dzieci. Tyle że oni w kamienicy mieszkają.
A sąsiad w nowym domu jak zimniej jest kominkiem się dogrzewa.
 
Dzięki za info u nas to czasem jest czasem nie ma więc już nie wiem co o tym myśleć [emoji848]było na czole znikło teraz było na szyi też znikło pojawia się jej na boku policzków teraz i raz jest raz nie ma
Mojemu wyskoczyła właśnie jakaś dziwna wysypka. Nie widoczna gołym okiem tylko jak się dotknie. Nie mam pojęcia co to i od czego. Proszku nie zmieniałam... Ma to na głowie, boczkach i nóżkach.
 
No ja nie wiem, ale moi teściowie płacą 800-900 za jakieś 80 M2 a mają temperature 19 stopni ustawioną z oszczednosci. Tylko jak my przyjeżdżamy to ustawiają troszkę więcej dla dzieci. Tyle że oni w kamienicy mieszkają.
A sąsiad w nowym domu jak zimniej jest kominkiem się dogrzewa.
Właśnie mówię i ja tutaj mam ponad 200 M2 i nie wyobrażam sobie tego ogrzewać gazem tym bardziej że nie ma jeszcze elewacji
 
Nie wyobrazam sobie pieca do ktorego trzeba co chwila dokladac, rozpalac... ide i wlaczam [emoji23] przelaczam ile stopni chce i samo sie automatycznie robi. Zbyt wygodna jestem [emoji6]a regularne palenie gazem wychodzi cenowo podobnie do takiego pierdolnika.

@KatarzynaCarmen moja polozna okreslila policzki corki jako reakcja na zimno itp itd. Kilkukrotne smarowanie minidermem nawet jak nie ma wysypki powinno zapobiegac. U nas skora czysciutka
Ja też sobie nie wyobrażam tego robić, też wygodnie mi z aplikacji wlaczyc ogrzewanie jak wracam do domu, bo mam nawiewowe ogrzewania więc nagrzewa mi się w godzinie cały dom naprawdę wygoda niesamowita, no ale rozumiem że nie każdy może sobie pozwolić na taka wygoda , jak tak drogo w tej Polsce A takie małe zarobki, chociaż muszę powiedzieć że wyjeżdżając z Polski 7 lat temu zarabialam 1200 zł A teraz koleżanka w tej samej firmie co pracowałam zarabia koło 3000 zł. Więc różnica wielka [emoji6][emoji39]
 
reklama
Mojemu wyskoczyła właśnie jakaś dziwna wysypka. Nie widoczna gołym okiem tylko jak się dotknie. Nie mam pojęcia co to i od czego. Proszku nie zmieniałam... Ma to na głowie, boczkach i nóżkach.
No ja też już tylko obserwuje, raz są raz nie ma wczoraj zauważyłam na dekolcie mała kaszke , ale już dzisiaj jej nie było .
 
Do góry