reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ile ma starsza? Tak późno się kładzie? Mój E już śpi od 21 bo do szkoły bym go rano nie dała rady z łóżka zrzucić.
O wola maluch. Nakarmilam ale nie śpi. Smoczka wciskam to się śmieje... Lecę
3.5 roku ;)
Czasami budzę się w nocy do młodszej a ona nie śpi i bajki ogląda na telefonie. Za to w dzień nadrabia. Jej rekord spania to 13:30 ...
I ja uciekam, zaraz uspie na chama starsza. Dobrej nocy !
 
Mnie też odkurzanie czeka rano po orzechach. Ja czasem twaróg mieszam z żółtkiem i cukrem waniliowym. A twaróg z dżemem też brzmi pysznie [emoji1] wypróbuję
Oo jaaa, slinka mi cieknie na ten twarog z zoltkiem i cukrem [emoji7]
3.5 roku ;)
Czasami budzę się w nocy do młodszej a ona nie śpi i bajki ogląda na telefonie. Za to w dzień nadrabia. Jej rekord spania to 13:30 ...
I ja uciekam, zaraz uspie na chama starsza. Dobrej nocy !

I ona zyje wlasnym zyciem? Pozwalasz na to? Noc jest od spania a nie dzien. Moja raz przylapalam na telefonie jak miala isc spac jeszcze jak uslyszala jak wchodze do pokoju tak szybko telefon pod koldre i udawala ze spi. Odechcialo jej sie klamania jak dostala bana na telefon a pozniej przed spaniem ma byc polozony u mnie na nakastniku...
 
Moja ma 4 i tel widzi tylko jak jej zdjęcie robię. Jak miała może 2 latka nie raz oglądała bajkę ale chciała coraz częściej i całkowicie ja odcieliśmy. Jedyne co ogląda to bajki w tv abc:) i spać najpóźniej 20.30. Kurde jestem tak przeziębiona że szok pewnie zmęczenie się do tego przyczyniło... Ciągle ktoś u Nas smarka a szczepienie czeka
 
Oo jaaa, slinka mi cieknie na ten twarog z zoltkiem i cukrem [emoji7]


I ona zyje wlasnym zyciem? Pozwalasz na to? Noc jest od spania a nie dzien. Moja raz przylapalam na telefonie jak miala isc spac jeszcze jak uslyszala jak wchodze do pokoju tak szybko telefon pod koldre i udawala ze spi. Odechcialo jej sie klamania jak dostala bana na telefon a pozniej przed spaniem ma byc polozony u mnie na nakastniku...
Jak jest przy mnie, to nie ma problemu ze spaniem.
Dlatego teraz celowo daje jej rozładowany telefon, żeby ja od tego odciągnąć. To w zamian ogląda bajki na telewizji, lub sporadycznie zagra w coś na moim. Generalnie przez ta jesień organizuje jej czas tak, aby nie odczuła nudy. Czyli, rysujemy razem, kolorujemy coś.
Dzisiaj wstała o 9, wspólne śniadanko. Ja kawa, ona herbata wiec jest okej. Spac tez zaczęła chodzic wcześniej.
 
3.5 roku ;)
Czasami budzę się w nocy do młodszej a ona nie śpi i bajki ogląda na telefonie. Za to w dzień nadrabia. Jej rekord spania to 13:30 ...
I ja uciekam, zaraz uspie na chama starsza. Dobrej nocy !
A to szogun mały [emoji1]
Od 20.30 spał i teraz pierwsze cycanie i serwis tylka. Jeszcze słyszę że się kręci. Może drugiego cycka mu wepchne:)
Ooo to ładnie pospal!
Mój od 12 do 4:30. Aż uwiezc nie mogłam... Potem 6:30.
 
reklama
My starszemu daliśmy tel dopiero w tym roku. A i tak pyta czy pograć może. Tyle ze często specjalnie wstaje przed 7 bo wie ze mu pozwole zanim sama z maluchem sie ogarne. Dobrze że w szkole zabraniają telefony wyciągać to i lansu nie ma.
 
Do góry