reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Paprykę kroje w kostkę, wrzucam na patelnie delikatnie podsmażam. Dodaje pokrojone pieczarki i wszystko smażę do miękkości :)
Mięso doprawiam, solą, pieprzem i suszonymi pomidorami z bazylia i czosnkiem.
Wrzucam do garnka paprykę i pieczarki, smażę mięso i dodaje do wcześniejszych składników.
Wrzucam kostkę rosołowa, zalewam woda i gotuje. Jak się zagotuje dodaje przecier rozrobiony ze śmietana i odrobina wody. Wszystko podgotowuję i zabielam mąka. Troszkę doprawiam do smaku, dodaje oregano, zioła prowansalskie i gotowe :)
Super!!! Dzięki! [emoji1] Jutro zrobię na obiadek. Już mi slinka leci.
A powiedz tej papryki ile ? Dwie? Takie ze skórka tak?
 
reklama
A w ogole to jak mija wam wieczorek. U mnie luksusy. Młody śpi juz od pół godziny. Jak nigdy [emoji3] A ja siedze przed TV i łupie orzechy [emoji7][emoji16]
 
A w ogole to jak mija wam wieczorek. U mnie luksusy. Młody śpi juz od pół godziny. Jak nigdy [emoji3] A ja siedze przed TV i łupie orzechy [emoji7][emoji16]
U mnie dzieci nie śpią. Starsza daj Boże o 23 :p
A młodsza, mam nadzieje ze się za chwile zmęczy i odleci :p
Spanie mnie łapie, ale mam chec na pestki.
Niby mam, ale nie chce mi się później sprzątać tego syfu :)
 
U mnie dzieci nie śpią. Starsza daj Boże o 23 [emoji14]
A młodsza, mam nadzieje ze się za chwile zmęczy i odleci [emoji14]
Spanie mnie łapie, ale mam chec na pestki.
Niby mam, ale nie chce mi się później sprzątać tego syfu :)
Mnie też odkurzanie czeka rano po orzechach.
Ja mieszam twaróg z dżemem i cukrem waniliowym :)
Ja czasem twaróg mieszam z żółtkiem i cukrem waniliowym. A twaróg z dżemem też brzmi pysznie [emoji1] wypróbuję
 
reklama
Do góry