reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

I ja jestem z tym że ja zawsze mało pisałam. Od kiedy jest z nami Kasia nie dawałam nawet rady doczytać wszystkiego a co dopiero pisać. Te ciagle kontrolę i rehabilitację skutecznie pożerają mi czas. A ja jeszcze jestem z tych co to wszystko muszą zrobić same bo nikt tak idealnie tego nie zrobi jak ja. Dom jak sprzątam to raz w tygodniu ale na błysk. Prasuje nawet majtki. Nie cierpię wygniecionych ciuchów. Firanki nie wyprasowanej też nie powieszę bo chyba bym padła trupem jakbym na nią patrzyła. Codziennie musi być ciasto do kawy więc piekę 2-3 blachy tygodniowo. A jak nas ma ktoś odwiedzić choćby twierdził że tylko na kawę to ja zawsze mam ciasto sałatkę i cis na ciepło. Wiem że mam zrysany beret ale już taka jestem i choćbym miała niespac wogole to to co mam zaplanowane zrobione musi być i koniec kropka. Paskudny charakter bo idzie się wykończyć ale co zrobić. Z takim się urodziłam.
A my po wczorajszej wizycie na patologii noworodka jesteśmy spokojniejsi. Pani dr na nasze niskie przyrosty wagi powiedziała że przy takich wynikach jakie ma nic napewno jej się nie dzieje i prawdopodobnie taki urok naszej córeczki że mało je. No cóż za pierwszym razem miałam miszelinka to teraz będzie calineczka.
Idę spać bo młodemu trzeba znowu rano do szkoły wstać. Jeju jak ja kocham wakacje.
O kurczaczek ja przy tobie nieroba [emoji16] ale mi każde ciasto wychodzi zakalec... Super że wszystko dobrze
:) to miło. Ja się nie wybieram na fb. Podglądam tam dziewczyny ale układ mi całkowicie nie odpowiada.
Forum to rozmowa[emoji6] wygadanie się ,Facebook to zasada dodawanie zdjęć wklej zdjęcie skomentuj tyle itd ja lubię rozmawiać zdecydowanie
 
reklama
Zasnął o 20.30 i teraz pierwsze cycanie.,z jednej piersi więc ciekawe ile pośpi na kolejny posiłek.
Niezle.[emoji5]
U nas mały w nocy pobudki co 2 h. To dobry wynik porównując ostatnie cogodzinne [emoji38]
Ja zawsze daję w nocy tylko jedną bo zasypia w trakcie jedzenia.
Dziwne. Od wczoraj przepełnia mi się prawa pierś, mimo że karmię na zmianę. I nie wiem czy karmić częściej ta przepełniona czy olać i nadal na zmianę...
 
O kurczaczek ja przy tobie nieroba [emoji16] ale mi każde ciasto wychodzi zakalec... Super że wszystko dobrzeForum to rozmowa[emoji6] wygadanie się ,Facebook to zasada dodawanie zdjęć wklej zdjęcie skomentuj tyle itd ja lubię rozmawiać zdecydowanie
Ja kiedyś piekłam. Całkiem dobre. Ale potem u rodziców mieszkaliśmy przez chwilę ( 4lata prawie [emoji23]), więc kuchni nie miałam. A tu na nowej chacie juz w ciążę zaszłam to leń się wdał i tak zostało. [emoji23]
Ja wogole bojkotuje FB i wkurza mnie manifestowanie tam swojego podrasowanego życia całemu światu. Ale pogadać też chyba można tworząc grupę na Massangerze... Z kilkoma mamami z klasy mojego syna założyliśmy taka grupę na WhatsAppie i świetnie nam się plotkuje [emoji39]
 
Cześć dzień dobry :)
Ja tak na szybko co u Nas!
Rano byłam na zakupach, przygotowałam sos do makaronu ze smażona papryka, pieczarkami i mielonym mięsem :)
Starsza jeszcze śpi, a ze stary w domu to lecę na spacer z młodsza!
Później może i ja uklepie jakieś ciasto, zobaczę co da się zrobić. Bo plany zmieniają się z minuty na minutę.
Także miłego dnia, do usłyszenia! :)
 
Cześć dzień dobry :)
Ja tak na szybko co u Nas!
Rano byłam na zakupach, przygotowałam sos do makaronu ze smażona papryka, pieczarkami i mielonym mięsem :)
Starsza jeszcze śpi, a ze stary w domu to lecę na spacer z młodsza!
Później może i ja uklepie jakieś ciasto, zobaczę co da się zrobić. Bo plany zmieniają się z minuty na minutę.
Także miłego dnia, do usłyszenia! :)
Ooo dobry pomysł. Daj cynka jak robisz ten sos. Bo mi już pomysłów na obiad brak.
 
Cześć dziewczyny czy zauważyłyscie u waszych dzieci napięcie mięśniowe?nie jestem pewna ale mój synek tak się czasem spina rączki kark i nóżki ma takie napięte jak bym przenosila go takiego sztywnego...
 
Cześć dziewczyny czy zauważyłyscie u waszych dzieci napięcie mięśniowe?nie jestem pewna ale mój synek tak się czasem spina rączki kark i nóżki ma takie napięte jak bym przenosila go takiego sztywnego...
Tak u mnie też czasem tak jest ale nie często. Nie wiem chodzę na fisio ale nic nie stwierdzili.
 
Ooo dobry pomysł. Daj cynka jak robisz ten sos. Bo mi już pomysłów na obiad brak.
Paprykę kroje w kostkę, wrzucam na patelnie delikatnie podsmażam. Dodaje pokrojone pieczarki i wszystko smażę do miękkości :)
Mięso doprawiam, solą, pieprzem i suszonymi pomidorami z bazylia i czosnkiem.
Wrzucam do garnka paprykę i pieczarki, smażę mięso i dodaje do wcześniejszych składników.
Wrzucam kostkę rosołowa, zalewam woda i gotuje. Jak się zagotuje dodaje przecier rozrobiony ze śmietana i odrobina wody. Wszystko podgotowuję i zabielam mąka. Troszkę doprawiam do smaku, dodaje oregano, zioła prowansalskie i gotowe :)
 
reklama
Do góry