reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mnie teraz też mniej brzuch boli, ale za to co raz częściej mi niedobrze. A co do tycia w pierwszej ciąży przytyłam dużo za dużo i w tej mam zamiar bardziej się kontrolować, chociaż już drugi dzien wcinam słonecznik [emoji85]
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i na wstępie gratuluję!:-)
Drogie panie u mnie ostatnia @ 28.11.2017. Testy domowe pozytywne. Po wizycie u gin niestety nie było nic widać na usg . po badaniu gin stwierdził że macica rozpulchniona. Dziś byłam na badaniach po których zemdlałam. Wyniki odebrałam i B-hcg 619,2.
 
Ja w pierwszej ciąży przytylam ponad 20kg....
Teraz ważne 90kg i juz się boję co będzie dalej...

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam zawsze z tych szczupłych a przytyłam ponad 26 kg ostatnie dwa tyg nie wchodziłam już na wagę .. generalnie długo walczyłam o wage sprzed ciąży i wolałabym teraz tego nie powtarzać
 
Ja już przytyłam 1,5 kg. Zazwyczaj po Świętach tak przybierałam i w ciągu tygodnia zrzucałam. Ale teraz mi zostało.

@sabi94, witamy Cię serdecznie z nami, rozgość się[emoji106][emoji119]. Piękna betka. Zemdlałaś z osłabienia? Co się stało?
 
Ja ważę 67 kg, mam nadzieję że 90 nie przekroczę :) ale to nigdy nie wiadomo ;)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po pobraniu krwi Dobrze się czułam jeszcze zdążyłam do WC bo biegam co chwila po czym wróciłam do barku po jedzonko bo głodna bylam i się zaczęło . Mrówki przed oczyma szum w uszach i odlot . Dostałam Kroplowke nawadniająca oczywiście przy przyjęciu podkreslilam iż mogę być w ciąży pospieszyli laboratorium i wyniki gotowe na dziś. Do gin tym razem prywatnie idę w poniedziałek. Martwi mnie ze na usg nic nie było widać ze pobolewa mnie w dole brzucha. Dodatkowo dziś rano jeszcze miałam nudności dość konkretne i wrażenie ze biust mi urwie.
 
Po pobraniu krwi Dobrze się czułam jeszcze zdążyłam do WC bo biegam co chwila po czym wróciłam do barku po jedzonko bo głodna bylam i się zaczęło . Mrówki przed oczyma szum w uszach i odlot . Dostałam Kroplowke nawadniająca oczywiście przy przyjęciu podkreslilam iż mogę być w ciąży pospieszyli laboratorium i wyniki gotowe na dziś. Do gin tym razem prywatnie idę w poniedziałek. Martwi mnie ze na usg nic nie było widać ze pobolewa mnie w dole brzucha. Dodatkowo dziś rano jeszcze miałam nudności dość konkretne i wrażenie ze biust mi urwie.
Witamy w naszym gronie :) na pewno w poniedziałek będzie dobrze,trzymamy kciuki !
 
reklama
Po pobraniu krwi Dobrze się czułam jeszcze zdążyłam do WC bo biegam co chwila po czym wróciłam do barku po jedzonko bo głodna bylam i się zaczęło . Mrówki przed oczyma szum w uszach i odlot . Dostałam Kroplowke nawadniająca oczywiście przy przyjęciu podkreslilam iż mogę być w ciąży pospieszyli laboratorium i wyniki gotowe na dziś. Do gin tym razem prywatnie idę w poniedziałek. Martwi mnie ze na usg nic nie było widać ze pobolewa mnie w dole brzucha. Dodatkowo dziś rano jeszcze miałam nudności dość konkretne i wrażenie ze biust mi urwie.

Na usg zazwyczaj już widać przy becie piw 1000 ( wczesniej może nie być widać) wiec w poniedziałek powinno już być cis widać nie stresuj się będzie dobrze [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry