reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moje dziecko ma zajebisty dar wyczuwania kiedy się budzić. Normalnie może spać 3h bite. Pod warunkiem że przez te 3h ja będę spać, leżeć, siedzieć generalnie nie robić nic. Nie daj Bóg postanowię pozmywać, "ugotować", wykąpać się czy posprzątać wtedy Mikołajowy mózg protestuje... Oczy jak dwa księżyce w pełni... Po chwili włącza się syrena i to nie ta le le le tylko taka Alechu Alechu Alee! Na pół osiedla... Wystarczy że podejdę do niego nawet nie muszę nic mówić czy go dotykać i już cisza. Po porodzie to mi się b. podobało. Kiedy zaczęłam rodzić łożysko zabrała go pielęgniarka na chwilkę a on w ryk i gdy tylko na metr zbliżyła się do mnie ciszajak nożem by uciął... To było mega! Nawet pielęgniarki były pod wrażeniem a teraz mnie to wkurza bo jak chce matki to matka musi być a efekt tego taki:
1541049269777-834726900.jpg
 

Załączniki

  • 1541049269777-834726900.jpg
    1541049269777-834726900.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 362
reklama
U Nas noc pod względem spania młodego luz. Za to mąż odpiep...ył.
Śpię i nagle wybudza mnie z kuchni przerażający ludzki odgłos... Nie wiem nawet do czego porównać ale był nienaturalny i rozpaczliwy. Się okazało że mąż się zakrztusił ale nie tak jak to często bywa tylko tak że nie mógł sobie poradzić. Nie wiem dokładnie bo nim zareagowałam złapał oddech po czym siarczyście przeklął sam siebie. Myślę że szabrował w nocy lodówkę i mu co w gardle stanęło ale do teraz mam w uszach ten dźwięk tragedii czy rozpaczy który z siebie wydał w nocy... Brr. Mówię wam.
Jej , jak to chwila nie uwagi i mogłoby się skończyć tragicznie [emoji33]
 
Siemka mój terrorysta od 4rano nie śpi steka kweka ujada ja się wykoncze jak mam wstawać o tak wczesnej porze....
Cos tam doczytałam super zdjęcia, super dynie, Miłosz taki goły aż mi zimno i w ogóle super u was.... Miłego dnia
 
Moje dziecko spało od 20 do teraz - 5 rano!
Aaaa jak ja Ci zazdroszczę choć na swoje nocki też nie mogę narzekać ale tyle godzin to jeszcze się nie zdarzyło [emoji12]
Nakarmiony, przebrany(troche siesiu poszlo bokiem), 37st.C moze pospi, a z nim i ja
Biedactwo oby szybko mu minęło [emoji8][emoji8][emoji8]

Hejka wszystkim.
Wczoraj gdy czekałam na siostrę zrobiłam sałatkę, byłam się wykąpać, nacycałam małą, goście przyjechali dopiero koło 22 i tak w między czasie rozmowy, kolacja znów cycanie i spać poszliśmy o 1 [emoji21] na szczęście młoda też dała mi pospać więc nie jest źle [emoji16]

Także kochane życzę Wam miłego dnia.

(*) (*) (*) (*) (*) (*) świeczuszku pamięci dla Waszych bliskich, których już z Wami nie ma (*) (*) (*) (*) (*) (*)
 
reklama
Hej wszystkim! :)
U Nas nocka wspaniała. Karmienie o 12 i 5 :) mała spała do 8 :)

Co do trądziku, to widzę ze zachodzą lekkie zmiany. Delikatnie znika, nie wyglada to jeszcze extra. Ale zdecydowanie lepiej niż było :)
 
Do góry