reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O dziewczyny 40 minut spaceru i ledwo staje na prawą nogę . Od biodra coś wchodzi mi w pośladek.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak racja tylko zapraszają mnie do siebie wiedzą że jestem w ciąży l, przyjeżdżam tylko na godzinę i 3 osoby w tym czasie spała jakieś 9 fajek. Godziny nie wytrzyma ?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak mnie zaprasza, ktoś u kogo warunki są dla mnie nieakceptowalne to odmawiam i mówię wprost dlaczego : ''nie przyjadę bo palisz papierosy a dla mojego dziecka bierne palenie jest szkodliwe'' i zapraszam do swojego domu i wtedy niech godzinę wytrzyma, a jeśli nie to niech nie przychodzi.
 
Dziewczyny a miała któraś z was coś takiego jak strzykanie spojenia łonowego bo ostatnio mi się to zdarza cholernie boli, przeważnie jak wstaje albo docisnęła do siebie uda

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam często tez jestem po wypadku miałam właśnie kość łonowa połamana cała miednice i repozycje stawu biodrowego plus kręgosłup trochę i wtedy idzie się do ginekologa (chyba on musi mieć jakieś uprawnienia bo ji przydzielono taka panią) j ona zbadała po swojemu i mam zaświadczenie ze mogę tylko rodzic cesarka wiec może pójdź to załatwić bo twoja miednica tez może porodu nie wytrzymać
 
Dziewczyny a miała któraś z was coś takiego jak strzykanie spojenia łonowego bo ostatnio mi się to zdarza cholernie boli, przeważnie jak wstaje albo docisnęła do siebie uda

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam rozejście spojenia łonowego w poprzedniej ciąży [emoji58] ból nie do opisania. Poród zakończony cesarskim cięciem na zimno (q wyznaczonym dniu i godzinie) było prawdopodobieństwo pęknięcia i złamania [emoji24] najgorszemu wrogowi nie życzę.
 
Ja mam często tez jestem po wypadku miałam właśnie kość łonowa połamana cała miednice i repozycje stawu biodrowego plus kręgosłup trochę i wtedy idzie się do ginekologa (chyba on musi mieć jakieś uprawnienia bo ji przydzielono taka panią) j ona zbadała po swojemu i mam zaświadczenie ze mogę tylko rodzic cesarka wiec może pójdź to załatwić bo twoja miednica tez może porodu nie wytrzymać
Muszę się zapytać dokładnie mnie potrąciło auto na rehabilitację chodziłam 3 lata, bardzo ci współczuję

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam rozejście spojenia łonowego w poprzedniej ciąży [emoji58] ból nie do opisania. Poród zakończony cesarskim cięciem na zimno (q wyznaczonym dniu i godzinie) było prawdopodobieństwo pęknięcia i złamania [emoji24] najgorszemu wrogowi nie życzę.
I to tak się zaczęło takim strzykanie bolesnym ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry