reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
I to tak się zaczęło takim strzykanie bolesnym ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tylko zaczęło się zdecydowanie później około 6mc. Najpierw strzykanie, ciągnięcie, uczucie rozpierania, potem ból i to mocny i przy dotyku tam tak jakbyś miała siniaki świeże od kija basebolowego, a potem problemy przy chodzeniu, o staniu na 1 nocy w 8mc nie było mowy- nie pytaj jak ubierałam bieliznę [emoji37] koniecznie wizyta u ortopedy. Z okazji ciąży należy Ci się na nfz do tygodnia wizyta u niego.
 
Jak tak Was czytam o tych kościach, strzykaniu, bólu, to aż mnie boli...

Czyzbym znalazła lekarstwo na potworne nudności? Żyje gumę I o niebo lepiej !

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Dziewczyny umrę ze stresu byłam dziś u gienekolog bo jakoś się przestraszyłam miałam Jeszcze delikatne plamienie(okazało się ze po cytologii) zrobiła tez usg pęcherzyk ciążowy w sobotę miał 4 mm dziś ma 11mm wiec jest progres ale za to pęcherzyk żółtkowy jest jakiś dziwny mało widoczny i nieregularny kształt gin mnie wystarczyła kazała przyjść za tydzień i zasugerowała ze złe się rozwija ale żebym nie traciła nadziei...nie wiem jak wytrzymam ten tydzień...dostałam luteinę w razie co...ale tez taka prawda ze ciąża może być młodsza czy któraś miała tez nieregularny kształt pęcherzyka ?Tak wyglada...
 

Załączniki

  • 1568DCD6-C112-40B9-9944-4797C19A5205.jpeg
    1568DCD6-C112-40B9-9944-4797C19A5205.jpeg
    360 KB · Wyświetleń: 91
Dziewczyny umrę ze stresu byłam dziś u gienekolog bo jakoś się przestraszyłam miałam Jeszcze delikatne plamienie(okazało się ze po cytologii) zrobiła tez usg pęcherzyk ciążowy w sobotę miał 4 mm dziś ma 11mm wiec jest progres ale za to pęcherzyk żółtkowy jest jakiś dziwny mało widoczny i nieregularny kształt gin mnie wystarczyła kazała przyjść za tydzień i zasugerowała ze złe się rozwija ale żebym nie traciła nadziei...nie wiem jak wytrzymam ten tydzień...dostałam luteinę w razie co...ale tez taka prawda ze ciąża może być młodsza czy któraś miała tez nieregularny kształt pęcherzyka ?Tak wyglada...

Wspolczuje mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Wiem ze to latwo mowic ( pisac) ale staraj sie o tym nie myslec...lepiej sie nie stresowac...
 
reklama
Do góry