reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny ja przyjmuję Clostiberyt, byłam na monitoringu cyklu. Tym razem pęcherzyki rosły i pękły więc jestem pełna nadziei :) Owulację miałam 18 stycznia i był to mój 15 dzień cyklu. Starania oczywiście regularnie co drugi dzień :) Moje pytanie brzmi kiedy mogę isc na bthcg? Lekarz kazał mi zbadac prolaktyne więc tak czy siak muszę isc na pobranie krwi więc pomyślałam sobie ze zrobię oba badania naraz. Czy mogę isc juz w czwartek gdzie będzie to tydzień po owulacji czy lepiej poczekac do poniedziałku? W poniedziałek będe miała 26 dzień cyklu 11 dni po owulacji...
I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przyjmował tez ten lek? Czy któraś miała taką sytuacje ze np. pęcherzyki pękały a i ta ciązy nie było?
 
reklama
Eve to wpadka?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podświadomie chciałam dziecko ale szczerze to nie teraz.
Tak ,wpadka... Urlopowa, marokańska jak ja na to mowie heh

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Właśnie nie wiem czy to wina rosnącej macicy czy może jednak chodzi o moje biodra i miednice

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam tak ale dopiero w 8 miesiącu i lekarz mówił, że przed porodem może tak byc więc nie wiem co to może być w Twoim przypadku.

Odnośnie rwy kulszowej - miałam zapalenie ale nie w ciąży. Ból był taki że z łóżka na kolanach schodzilam i aż łzy miałam w oczach. A w ciąży plecy mnie bolały ale to przez nacisk na jakieś nerwy.

Oscypki - u mnie są a do Zakopanego mam ok 60km więc często tam jeździmy ale nie lubię. Dla mnie one śmierdzą hehe


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Dziewczyny a miała któraś z was coś takiego jak strzykanie spojenia łonowego bo ostatnio mi się to zdarza cholernie boli, przeważnie jak wstaje albo docisnęła do siebie uda

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mialam bol w spojeniu lonowym ale jak bylam wyzej w ciazy niz teraz i pamietam ze balam sie ze mi sie rozejdzie. Najgorzej jak lezalam i przewracalam sie z jednego boku na drugi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Czytam Was, ale piszecie jak szalone to przepraszam, że nie do wszystkiego się odniosę [emoji12].

Może i "mi casa es su casa", ale jednak szacunek do gości mam i starałabym się dostosować. Fakt taki, że jak ktoś przyjeżdża na godzinę, dwie to nie jest ciężko nie palić czy wyjść gdzie indziej.

Joanna, czasem lepiej odpuścić. W naszym kraju, szczególnie w internecie, każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie. Mi się już wiele razy oberwalo, bo albo co wiem albo się wymadrzam (w temacie zawodowym ;)).

Przesyłam każdej z Was po kawałku pysznego urodzinowego tortu jaki dostałam od męża.

Ja niestety dzisiaj mam straszne bóle jak na okres, co mnie bardzo niepokoi :(
1516795297-cd4114b33c0fabcb-aaaaaa.jpeg


3jgxugpjji86cg4t.png
kochana!najlepszego!!!!ja wczoraj miałam takie bóle i musiałam wziąć nospe Apap bo nie moglam chodzić

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Ja mialam bol w spojeniu lonowym ale jak bylam wyzej w ciazy niz teraz i pamietam ze balam sie ze mi sie rozejdzie. Najgorzej jak lezalam i przewracalam sie z jednego boku na drugi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm chyba jednak czeka mnie wizyta u ortopedy,bo właśnie wiedziałam że później owszem może tak być ale tak szybko to dziwne

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja przyjmuję Clostiberyt, byłam na monitoringu cyklu. Tym razem pęcherzyki rosły i pękły więc jestem pełna nadziei :) Owulację miałam 18 stycznia i był to mój 15 dzień cyklu. Starania oczywiście regularnie co drugi dzień :) Moje pytanie brzmi kiedy mogę isc na bthcg? Lekarz kazał mi zbadac prolaktyne więc tak czy siak muszę isc na pobranie krwi więc pomyślałam sobie ze zrobię oba badania naraz. Czy mogę isc juz w czwartek gdzie będzie to tydzień po owulacji czy lepiej poczekac do poniedziałku? W poniedziałek będe miała 26 dzień cyklu 11 dni po owulacji...
I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przyjmował tez ten lek? Czy któraś miała taką sytuacje ze np. pęcherzyki pękały a i ta ciązy nie było?
Witaj!
Ja dzięki niemu zaszlam w ciąże :) Magiczny lek który nam pomógł a dokładniej to moim pęcherzykow. 13 dc miałam dwa pęcherzyki po 20mm,z czego z jednego powstała torbielka (nie martw się, wchłonię się jak coś) a drugi pęcherzyk wypuścił komórkę, Seks co drugi dzień i w Święta zaciazylam :)
Wg mnie zrób test za tydzień w środę i daj znać. Jak coś pisz priv :)
 
reklama
Takich boli nie miałam jeszcze. Tylko te przypominające owulacje.
Mi to jest niedobrze jak się najem za bardzo albo za szybko..A żeby było śmieszniej to właśnie zjadłam obiad A już myślę o tym kiedy będę miała wolne żeby zrobić ogorkowa:happy2:
 
Do góry