reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry. Czytam Was, ale piszecie jak szalone to przepraszam, że nie do wszystkiego się odniosę [emoji12].

Może i "mi casa es su casa", ale jednak szacunek do gości mam i starałabym się dostosować. Fakt taki, że jak ktoś przyjeżdża na godzinę, dwie to nie jest ciężko nie palić czy wyjść gdzie indziej.

Joanna, czasem lepiej odpuścić. W naszym kraju, szczególnie w internecie, każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie. Mi się już wiele razy oberwalo, bo albo co wiem albo się wymadrzam (w temacie zawodowym ;)).

Przesyłam każdej z Was po kawałku pysznego urodzinowego tortu jaki dostałam od męża.

Ja niestety dzisiaj mam straszne bóle jak na okres, co mnie bardzo niepokoi :(
1516795297-cd4114b33c0fabcb-aaaaaa.jpeg


3jgxugpjji86cg4t.png

Wszystkiego najelpszego !!!
Tez mi narobilas ochote z chcecia zjadlabym taki torci mnia mnia [emoji39]

Co do tych boli to wydaje mi sie ze raczej to jest normalne wiec na twoim miejscu nie martwilabym sie [emoji106]
 
reklama
reklama
Do góry