reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Na boku spała. Widziałam to za każdym razem. Tak jakby ulało się, ale było tego mega duzo, chlusnelo, że aż się przestraszyła i ona i ja. Nie kasłała, ale coś tam jej ewidentnie przeszkadzało. Teraz staram się ja bardziej i dłużej pionizowac, zwłaszcza, że ona uwielbia tą pozycję.
Cycała się wczoraj dużo, nawet nie patrzyłam na godziny, ale do 3 raczej nie dochodziło, prędzej 1- 2max odstepu.
Dzięki Gosiu ♥️
Mój ma identyko raz zrobił tak przy doktorce i mówiła to co Ci napisałam :)
 
O 5 rano już zaczęłam wstawać i musiałam iść pod prysznic ( w sensie kazali mi)
Mam niską tolerancje bólu bo wstawałam, płakałam i o mały włos się nie pozygałam.

Byłam już tez raz w toalecie ( nie umiałam siku zrobić) i raz pol korytarza szlam jak zmieniałam sale z pooperacyjnej na normalną po porodową.

Ogólnie boli mnie cięcie i strasznie macica się obkurcza bo młody wiecznie na cycu.
Godzinę temu dostałam ketonal dożylnie a następny przydział w czopku dopiero wieczorem i boje się jak ten puści...

A to mały Tytus [emoji1405]
Ma niedrabki bo tu chłodno trochę bo dostaliśmy nową sale
Zobacz załącznik 901882
śliczny jest
 
@KINDERBUENOO88 sliczny [emoji7] super, ze juz masz to za sobą!
@RooibosGirl gratulacje, doczekalas sie :) czekamy na fotke [emoji1]

My dzisiaj bylismy na badaniu uszka, bo w szpitalu przesiewowe nam nie wyszlo, ale jest wszystko super. Zaraz ogarniam mlodzienca i smigamy na spacerek bo bardzo przyjemnie na dworze :)
 
Gratuluję!Śliczny kawaler :) z dnia na dzień będzie coraz mniej bolało. Ten dzień po CC jest właśnie chyba najgorszy.Hmm.. na pewno zmyj paznokcie u rąk lub pomaluj na jakiś jasny kolor lub odżywką [emoji14] ja to w dzień CC się ogoliłam tam na dole. I psychicznie postaraj się nastawić pozytywnie, bo to dużo daje. Ból jest, ale wiadomo, że każdy odczuwa go inaczej.
Dzięki:) w domu golenie mi idzie bo przy lusterku ale w szpitalu to będzie rzeznia:D jutro już idę i zostaje a w piątek cc ehhh
 
reklama
Do góry