reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej dziewczyny. Dzisiaj w pracy zlapaly mnie okropne bóle brzucha i było mi bardzo słabo. Jakoś udało mi się dotrwać do końca. Ale pojechaliśmy do szpitala, na emergency powiedzieli nam, że mnie nie przyjmą bo są busy i mam dzwonić na 111 i się umówić na dzisiaj. Rozmowa na 111 trwała około pół godziny - cały konkretny wywiad. Umówili nas na dziś na 18 do GP... A GP sprawdziła ciśnienie, pomacała brzuch i powiedziała, że mam odpoczywać..
Żadne usg, żadne konkretne badanie... Już mi ręce opadają.. :(

0d1y9jcg7teakp8m.png
Ojej masakra,nic się nie martw będzie dobrze
 
reklama
Nie masz tam torbieli?
Ja mam torbielke 33mm. Kłuję mnie brzuch co jakiś czas jak się ruszam zazwyczaj, ale już nie jest to uciążliwe, troszkę rzadziej.
Mój gin mówił że torbielka się wchlonie.
Biorę duphaston 2 dziennie tabletki i witaminy composita mama.
 
Ja nie wiem jak to wyliczać,okres miałam ostatni 09.12 do poczęcia doszło 26.12 a mi.pokazuję wszędzie 6tydz,jak to nawet miesiąc nie minął:happy:
 
Właśnie wróciliśmy ze spaceru, prawie pusciłam pawia do jeziora jestem już zielona i odrzuca mnie od wody mineralnej - ale ciągle wierzę, że to jeszcze tylko trochę i zaraz będzie pięknie. Czy Wy też macie takie nudności, które męczą ale nie kończą się wymiotami?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry