reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

pytanko do dziewczyn ktore juz rodziły.... do ktorego tygodnia miałyście to upierdliwe kłucie w brzuchu? U mnie dopiero 5tydzien 4dzien a kłucie mnie dosłownie obezwładnia. Pracuje w salonie pielegnacji zwierząt. zwolniłam tempo o połowe. wczoraj po 3 ostrzyżonych małych psach tak mnie brzuch bolał ze płakałam w nocy... Moja kolezanka w tym samym czasie robiła po 8 psów dziennie, terminator jakiś...

Nie pamiętam, żeby miała jakieś kłucia w brzuchu w poprzedniej ciąży.
 
reklama
pytanko do dziewczyn ktore juz rodziły.... do ktorego tygodnia miałyście to upierdliwe kłucie w brzuchu? U mnie dopiero 5tydzien 4dzien a kłucie mnie dosłownie obezwładnia. Pracuje w salonie pielegnacji zwierząt. zwolniłam tempo o połowe. wczoraj po 3 ostrzyżonych małych psach tak mnie brzuch bolał ze płakałam w nocy... Moja kolezanka w tym samym czasie robiła po 8 psów dziennie, terminator jakiś...

Swietna praca :)
Ja dzisiaj cały dzień nic nie czulam,a teraz bardzo mnie ciagnie prawy jajnik. Najchetniej juz bym poszla spac, a nie moge... tez sie martwie co raz bardziej, rozne mysli chodza po glowie. A wizyta dopiero za 2 tygodnie.
 
Ja miałam kłucia w brzuchu praktycznie całe 9 miesięcy, 6 miesięcy wymiotowałam 2-3x dziennie, miałam ogromne bóle głowy, zgaga permanentna od 6-9mc oraz rozejście spojenia łonowego i 3razy byłam w szpitalu ze stawianiem się macicy. Tylko leżałam i spałam. Na zakupach spożywczych musiałam rezygnować bo robiło mi się słabo i przewracałam się :( raz zwymiotowałam na ladę w mięsnym. Cała ciąża to był mój największy koszmar i horror...
A jaka będzie ta to zobaczymy.
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj w pracy zlapaly mnie okropne bóle brzucha i było mi bardzo słabo. Jakoś udało mi się dotrwać do końca. Ale pojechaliśmy do szpitala, na emergency powiedzieli nam, że mnie nie przyjmą bo są busy i mam dzwonić na 111 i się umówić na dzisiaj. Rozmowa na 111 trwała około pół godziny - cały konkretny wywiad. Umówili nas na dziś na 18 do GP... A GP sprawdziła ciśnienie, pomacała brzuch i powiedziała, że mam odpoczywać..
Żadne usg, żadne konkretne badanie... Już mi ręce opadają.. :(

0d1y9jcg7teakp8m.png
Wszędzie tak jest..trzeba było mówić że Cię boli jak dotyka jeśli ona nic nie wymacala nieprawidłowego o bądź dobrej myśli.. moja na pogotowiu też się nie pomyliła
 
reklama
Do góry