reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To ja zaczynam się martwić bo jestem na podobnym etapie co wy a mam betę 1222..:( niby byłam dziś u ginekologa pęcherzyk ma 4 mm na usg ale jednak dużo mniej mam tej bety :( skąd takie różnice ?
Każda ma inny przyrost ja w 32dc miałam 821,70 później nie badałam już i nie wiem jak teraz.Nie musi być od razu źle najważniejsze że jest przyrost prawidłowy co 48h powinno być o min 66% więcej a liczbami nie ma co się przejmować.Gdzies czytałam jak są małe wartości bety to będzie chłopak a jak wyższe to dziewczynka.Np ja mogę mieć powyżej 2000 w tym samym terminie a Ty powyżej 1000 ale ciąża będzie się rozwijać prawidłowo najważniejszy jest przyrost jak rośnie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie wróciliśmy ze spaceru, prawie pusciłam pawia do jeziora jestem już zielona i odrzuca mnie od wody mineralnej - ale ciągle wierzę, że to jeszcze tylko trochę i zaraz będzie pięknie. Czy Wy też macie takie nudności, które męczą ale nie kończą się wymiotami?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam straszne nudności, towarzyszą mi całą dobę z minimalnymi przerwami, rano również wymioty. Trochę jest lepiej po jedzeniu, jednak większość rzeczy mnie odrzuca i na nic nie mam ochoty chociaż ciągle czuję głód. Każdy zapach powoduje jeszcze gorsze mdłości, do lodówki nawet nie zaglądam bo od razu wymiotuje....w pierwszej ciąży chyba było jeszcze gorzej, bo tak jak Ciebie, odrzucało mnie nawet od wody, piłam tylko kakao i jadłam budyń, w tej chociaż udaje mi się cokolwiek normalnego zjeść. Wszystkie moje koleżanki przechodziły ciąże bez takich dolegliwości i nie rozumieją tego, nie mówiąc już o osobach bezdzietnych...dopiero tutaj na forum okazało się, że nie jestem wyjątkiem...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry