reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@d_dream ja niby na 20 wrzesnia termin, ale 6.09 mam miec skierowanie na patologie ze wzgledu na cukrzyce. Jak wiekszosc czekam na syna [emoji39]
Na wadze +6 dzieki diecie cukrzycowej :D
Mlody juz wazy ponad 3kg wiec ciekawe jak to bedzie, mam nadzieje ze zdecyduje sie na szybsze opuszczenie swojego aktualnego apartamentu.
Wozek mam anex sport.
Wiecej pytan nie pamietam [emoji39]
Też mamy anexa, to chyba niezbyt często wybierany wózek tutaj na forum :)
 
reklama
Ja tak jak kilka dziewczyn mam cybexa baliosa S, tylko, ze ja mam granatowy.
Termin mam tak jak w suwaczkach (9 lub 13.09). Suwaczek widac, jak sie telefon przekreci w poziomie ;).
Mimo wczorajszej akcji nie planuje rodzic.do srody. Leze i odpedzam w ten sposob skurcze.
 
I jestem bardzo zajeta kibicowaniem Gosi i Aniom ;)
Czytam "karmienie piersia" na zmiane z ostatnimi rozdzialami "Ciezarlwka przez 9 miesiecy" i rozdzialach o porodzie, bo wczoraj zglupialam i nie wiedzialam, co robic. Jednak boje ske strasznie szpitala :( i nie pojechalam na ip, bo balam sie, ze mnie tam zostawia...
Generalnie nie wiedzialam, ze mam takiego stracha. Uswiadomilam sobie, ze brakuje mi kocyka (oczywiscie, bo mam tylko 3 ;)), pieluszek (jakby nie mozna ich bylo dostac). Panikuje nawet, ze nie mam hustawki- bujaczka, ktora chcialam kupic dla malego. To wszystko panika, bo bujaczka mozna uzywac dopiero od 3m-ca ;) a to wszystko tematy zastepcze.
 
Obiad zjadłam. Dobry. Barszcz czerwony pyszny. Kasza jaglana z mięskiem sosem i pomidorek. Mniam. A już po pączkowym śniadaniu byłam głodna.

Czekam czekam. Nudze się. Skurcze w miare regularne ale takie pff ledwo co boli. Spać mi się chce. Takie to k...a ekscytujące wszystko.
Dla.mnie jest ekscytujace i czekam na kazdy kwiecisty fragment ;).
 
reklama
Do góry