reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O ludzie, zostawic was na 2 godziny i tu takie poruszenie, prawie 200 postow do nadrobienia [emoji1]
Powodzenia rodzące! Zdawajcie relacje[emoji5]
U mnie pierogi polepione, firanka powieszona, fotelik wyprany, starego wyslalam po lozeczko, zeby je ogarnac i zeby juz sobie stalo, takze chyba wije gniazdo [emoji1]
Wpadlam na taki niecny plan, zeby urodzic chwile przed skierowaniem do szpitala, czyli przed 6 wrzesnia, zeby nie lezec tam 2 tygodni [emoji39]

Mam nadzieje, ze to plamienie to skracajaca sie szyjka i moj niecny plan sie zisci [emoji4]

Co prawda moje łóżeczko tez czeka na złożenie.
Najgorsze jest to ze jeszcze go nie zamówiłam [emoji28][emoji28]
 
reklama
A ja sprzątam i podczytuje, akcja się rozwija :D
Zostal mi salon z kuchnia, no i obiad, wiec najdłużej będę tu siedzieć . Jedno pranie (nasze:D) powieszone , pierze się pościel, kolejne ubranka małego do prasowania, jeszcze troszkę zostało .
Jak prałyscie pieluchy tetrowe? Czy białe można połączyć z takimi kolorowymi ?w sensie białymi z wzorkami ?

Tak, ja mieszalam ;)
 
A ja sprzątam i podczytuje, akcja się rozwija :D
Zostal mi salon z kuchnia, no i obiad, wiec najdłużej będę tu siedzieć . Jedno pranie (nasze:D) powieszone , pierze się pościel, kolejne ubranka małego do prasowania, jeszcze troszkę zostało .
Jak prałyscie pieluchy tetrowe? Czy białe można połączyć z takimi kolorowymi ?w sensie białymi z wzorkami ?

Ja miałam pranie: białe, białe ze wzorami, szaro-błękitne i resztę. Tsk podzieliłam i nic nie pofarbowało.

Kurde ja tu na mieście biegam i Was podczytuje a Wy takpiszecie! To nie fair,że jak się nudzę to cicho a jak nie mam czasu to 100 postów na godzinę :p

Ania i Gosia jestem z Wami!

Marta Ty tez się nie ociągaj :)
 
Tak, ja mieszalam ;)
Nic nie pofarbowało?na wysokiej temperaturze ?
Ja miałam pranie: białe, białe ze wzorami, szaro-błękitne i resztę. Tsk podzieliłam i nic nie pofarbowało.

Kurde ja tu na mieście biegam i Was podczytuje a Wy takpiszecie! To nie fair,że jak się nudzę to cicho a jak nie mam czasu to 100 postów na godzinę :p

Ania i Gosia jestem z Wami!

Marta Ty tez się nie ociągaj :)
Nie mam dużo tego białego, więc szkoda mi wstawiać pralki na 10 pieluch :D mam takie chusteczki z biedry wyłapujące kolor, to dorzucę i zobaczę, co z tego wyjdzie :D
 
@d_dream ja niby na 20 wrzesnia termin, ale 6.09 mam miec skierowanie na patologie ze wzgledu na cukrzyce. Jak wiekszosc czekam na syna [emoji39]
Na wadze +6 dzieki diecie cukrzycowej :D
Mlody juz wazy ponad 3kg wiec ciekawe jak to bedzie, mam nadzieje ze zdecyduje sie na szybsze opuszczenie swojego aktualnego apartamentu.
Wozek mam anex sport.
Wiecej pytan nie pamietam [emoji39]
 
@d_dream ja niby na 20 wrzesnia termin, ale 6.09 mam miec skierowanie na patologie ze wzgledu na cukrzyce. Jak wiekszosc czekam na syna [emoji39]
Na wadze +6 dzieki diecie cukrzycowej :D
Mlody juz wazy ponad 3kg wiec ciekawe jak to bedzie, mam nadzieje ze zdecyduje sie na szybsze opuszczenie swojego aktualnego apartamentu.
Wozek mam anex sport.
Wiecej pytan nie pamietam [emoji39]

O hahah miło ze zapamiętałaś o co pytałam! :)
Widzę właśnie ze u każdego syn. :)
Liczyłam i ja ale wyszło jak wyszło. Aby zdrowe! :)
 
Mi powiedział, że ja jeszcze z 2 kg przytyje i mały gdzieś dobije do 3,5 kg[emoji4] ja mam termin na 29.09

Mój pierwszy poród trwał 16 godzin.
Od samego początku miałam bóle. Zbudziły mnie skurcze w nocy. Pamietam ze przed samym porodem zrobili mi usg w szpitalu i z taka waga urodziła się mała jaka lekarz podał [emoji4] a miałam bóle z krzyża wiec ciężko było cokolwiek ze mną robić :p
 
reklama
Nic nie pofarbowało?na wysokiej temperaturze ?

Nie mam dużo tego białego, więc szkoda mi wstawiać pralki na 10 pieluch :D mam takie chusteczki z biedry wyłapujące kolor, to dorzucę i zobaczę, co z tego wyjdzie :D

Nic nie pofarbowalo, pieluchy pralam z tego co pamietam w 60stopniach [emoji5]
Ale ja nie mam tez mocno wzorkowych pieluch, o mniej wiecej takie
IMG_7020.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7020.JPG
    IMG_7020.JPG
    560,4 KB · Wyświetleń: 402
Do góry