reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dobrze, że złożyliśmy to łóżeczko wcześniej, jeszcze ma szanse się wywietrzyc bo pachnie farbą/lakierem.. napisane, że ekologiczny, ale zapach jest.
Jeszcze mi sąsiadka kazała materac wywietrzyc bo świeżo zapakowany w domu i nie chciałam aby się wkurzył
Ja też otworzyłam wcześniej materac i dobrze, bo taki zapach nowości był nieprzyjemny.

A co to nowy kolor zrobiony ? :)
Znudził mi się rudy :D

Dziękuję :*

Dziewczyny ktore maja planowe cc, przygotowujecie plan porodu? Jak tak
, to macie jakiegos gotowca? Bo ja nie moge nic znalezc. Wszystko jest typowo pod porod sn..
No wlasnie chodzi mi o zalozenie cewnika po znieczuleniu, opieka poporodowa, kongurowanie, karmienie, szczepienia itd i nie wiem co jeszcze odnisnie samego ciecia
Ja robiłam na stronie Rodzić po ludzku. Tam jest Kreator planu porodu. Ale ja to i pod SN i pod CC, bo mam jeszcze nadzieję, że mała się przekręci :) pod każdym aspektem możesz dopisać także swoje punkty.
 
reklama
No wlasnie chodzi mi o zalozenie cewnika po znieczuleniu, opieka poporodowa, kongurowanie, karmienie, szczepienia itd i nie wiem co jeszcze odnisnie samego ciecia
Ja bede cos takiego tworzyc. Mojemu mezowi kazalam przyrzekac, ze bedzie kangurowal mlodego (ponoc wystarczy zglosic, tylko gdzie i jak?!). On jest z tych dobrze wychowanych, a te babska w szpitalu go gotowe przegonic.
Mozemy sie wymienic pomyslami. Cenik chyba musi byc na operacje, no i u mnie daja antybiotyk :( choc bede dopytywac o to.
 
Ja bede cos takiego tworzyc. Mojemu mezowi kazalam przyrzekac, ze bedzie kangurowal mlodego (ponoc wystarczy zglosic, tylko gdzie i jak?!). On jest z tych dobrze wychowanych, a te babska w szpitalu go gotowe przegonic.
Mozemy sie wymienic pomyslami. Cenik chyba musi byc na operacje, no i u mnie daja antybiotyk :( choc bede dopytywac o to.
Ja bym chciala zeby cewnik byl zalozony jak zacznie dzialac znieczulenie, a nie wczesniej i chcialabym zeby dali mi chociaz na chwile dziecko, a jak sie nie da, to mezowi od razu do kangurowania. Chce tez zaczac jak najszybciej karmic. I tez dalam mezowi wytyczne, ze ma chodzic za dzieckiem krok w krok nawet jak beda cos gadac. To jego dziecko i ma prawo przy nim byc i byc obecny przy wszystkich zabiegach
 
Ja bede cos takiego tworzyc. Mojemu mezowi kazalam przyrzekac, ze bedzie kangurowal mlodego (ponoc wystarczy zglosic, tylko gdzie i jak?!). On jest z tych dobrze wychowanych, a te babska w szpitalu go gotowe przegonic.
Mozemy sie wymienic pomyslami. Cenik chyba musi byc na operacje, no i u mnie daja antybiotyk :( choc bede dopytywac o to.
Mi lekarz ostatnio mówił że jak jest cięcie cesarskie to zawsze dają antybiotyk takie mają standardy, jak nie chcesz to nie wiem jak wtedy z rana itp jednak to jest operacja i ja żebym odmówiłam antybiotyku to musiałabym mieć mocne argumenty i wolałabym aby lekarz nie pomyślał o mnie ze jestem od niego mądrzejsza
 
Hello dziewczyny :)

Przede wszystkim, Efka ale nas zaskoczyłaś:) trzymany kciuki by wszystko sprawnie poszło :)

Podczytuje Was od rana ale jakoś nie miałam weny na pisanie. Jakiś zjazd nastroju dziś mam.

Tym co boli życzę by mniej bolało, tym co chcą rodzic by się urodziło , a tym co miednicowy bądź w poprzek by się obruciło:)
 
reklama
Do góry