reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja na razie powiedziałam sobie stop, od lekarza mam taki folder co trzeba/nie należy robić w pierwszym trymestrze i chyba do 8 tyg zakaz współżycia. Oczywiście zapewne jest to na wyrost i większość kobiet to robi... no ale ja jestem przewrażliwiona i skoro dostałam to od zaufanego lekarza to sobie odpuszczę chwile:)
 
reklama
1516284235-62766b69c3f0af1a-aaaaaa.jpeg

Tak rośniemy [emoji16][emoji33]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie wiem jak Cię pocieszyć...

Ja przed pierwsza ciąża ważyłam 49 kg, no może przez dwa miesiące po ślubie skoczyło z kilka kilo. Zaszłam w ciążę i doszłam do 78 kg... Później już w drugiej i trzeciej zaczynałam od ok 60 kg i też dochodziłam do tych 78 kg. Co ciekawe z bliźniętami przytyłam najmniej. Pilnowałam się po prostu. Teraz zaczynam od 65 kg.
Liczę się z tym, że już nie wrócę do 50 kg :sorry:

Tylko nie rozmyślaj nad minusami, to Cię przygniecie... Staraj się myśleć o dobrych rzeczach i pilnuj się z waga na, ile dasz rady. Będzie dobrze. :yes:
 
Wow, nieźle
Słyszałam że w 2 ciąży pojawia się szybciej brzuszek, ale jednak mam nadzieje ze nie będzie widać, bo nie chce informowac w pracy do końca 1trym.
Co do współżycia, na razie się wstrzymuje
No ja w tej drugiej co obumarła do 9 tyg przytyłam 4 kilo. A w pierwszej 3 przez całą.
A teraz jeszcze nie ważyłam się.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewarut który tydzień?:) bo rzeczywiście widać wyraźnie brzuszek, wow:) szczerze mówiąc nie mogę się go doczekać u siebie:D
Powiem Wam, ze dzięki temu co to czytam widzę jak wiele kobiet ma problem ze stratą ciąży... to w jakiś sposób bardzo terapeutyczne, ze po prostu się zdarza i wcale nie tak rzadko. Głośno się o tym nie mówi.
 
Ewarut który tydzień?:) bo rzeczywiście widać wyraźnie brzuszek, wow:) szczerze mówiąc nie mogę się go doczekać u siebie:D
Powiem Wam, ze dzięki temu co to czytam widzę jak wiele kobiet ma problem ze stratą ciąży... to w jakiś sposób bardzo terapeutyczne, ze po prostu się zdarza i wcale nie tak rzadko. Głośno się o tym nie mówi.
Pełny 7 czyli początek 8 tyg

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiece jak jest z lataniem samolotem bo 10 lutego mam lecieć...to będzie 8 tydzień. Jeszcze popytam ginekologa ale robię wywiad czy macie może jakieś info :)
 
reklama
Do góry