reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Strasznie urosły mi piersi, sutki też nigdy nie były takie duże nie stosuje balsamu do ciała i może po prostu naskórek nie wytrzymał sama nie wiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Brodawki się raczej nie naciągają, prędzej całe piersi... Ale kto wie? Jak mocno rosną to kup już teraz jakiś specyfik, bo będziesz miała poorane rozstępami. A swędzą Cię te brodawki?
 
reklama
ala i co Twoja lekarka na to mowila?
Zawsze słyszałam, że tak może być, że pochwą i wszystko w środku jest bardziej ukrwione w ciąży i mogą wystąpić delikatne jednorazowe plamienia po stosunku, albo badaniu dopochwowym. Byleby nie były ofite czy żywoczerwone.
Do tego w drugiej ciąży miałam już nadżerkę, więc dość często miałam plamienia (barwy kawy z mlekiem) po wysiłku czy stosunku.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje :) zaraz skocze do apteki i wypróbuje :)
Ja dostalam wlasnie ten Argentin spray, do ssania Isla i syrop prawoslazowy(bez etanolu). Zrobiłam sobie tez syrop z cebuli ale główne zalecenie od lekarki to przede wszystkim duzo pić (3l) i odpoczywać ;-) zazywam jeszcze *spam* czyli malina cynk i czosnek..

@Martyna_Ch trzymaj się i nie poddawaj, niech lekarz kombinuje z ta głowicą bo z kazdej strony może być inny obraz i inne pomiary, u mnie najpierw wychodzilo 5mm a pozniej jak znalazlo sie serducho to jednak 8mm..
 
Nie tylko schodzi z nich skóra

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak czasem mam jak chwile pochodzę bez biustonosza, a materiał koszulki trochę bardziej szorstki..
Biegacze ponoc tak mają ;-)

oar8vfxmot2h0mys.png
 
Hmm to możliwe tak bolały że musiałem zostawić stanik w kącie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Kup lanolinke i smaruj. A stanik kup dobrze podtrzymujący, bezszwowy i chodź w nim, bo grawitacja jest na prawdę bezlitosna dla ciążowych piersi, a co gorsza, dowiesz się o tym dopiero po zakończeniu karmienia piersią, albo pod koniec karmienia, jeśli będziesz karmić długo. Szkoda piersi, trust mega, bo potem już się nic nie zrobi...
 
Tak piszecie o tych rosnących piersiach... A moje małe A nawet nie drgnie

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie chce żeby moje urosły. [emoji24] normalnie mam miseczkę K.[emoji22][emoji24]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry