reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam się dziś i ja ;)
Zaczynaja mnie dopadać mdłości .... były same wieczorne wczoraj rano i wieczorem a dziś te ranne jeszcze są ale dajemy rade tyle ze nie dobrze mi.
Miłego dnia dziewczyny !!!
A iż najwazniejsze Trzymam Mocno Kciuki za wizytę u innego lekarza mam nadzieje ze tamten się nie zna i tyle. Czekam na wieści i wierze ze wszystko będzie dobrze!!!
A i pytanie jak to jest z tym imbirem ??? Piłam czesto z miodem i cytryna ale zaraz na początku ciazy wyczytałam ze lepiej się powstrzymać do 12 tc....
 
Ja gdy poznałam męża nosiłam rozmiar 75B i ważyłam 57kg pozniej przytylam przez 2 lata 20kg (fast foody :( )
Teraz noszę rozmiar 90 D, to jest jeden z plusów przytycia, drugi że czuję się bardziej kobieta. I na plusach koniec.
Mam rozstępy na udach, poszło też w uda.
Obciera się ich wewnętrzna cześć, najgorzej jest w stroju kapielowym i w krótkich spodenkach.
Ale jestem wysoka i nikt nigdy nie wierzylby że mam taki problem.
I zastanawiam się jak będzie wyglądała sytuacja z udami w ciąży i po niej.
 
1.3 cm.
Bije puka żyje.
Kolejna wizyta 2.02.

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Serdecznie gratuluję [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1.3 cm.
Bije puka żyje.
Kolejna wizyta 2.02.

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Cudowne wieści! Gratulacje!
Ja gdy poznałam męża nosiłam rozmiar 75B i ważyłam 57kg pozniej przytylam przez 2 lata 20kg (fast foody :( )
Teraz noszę rozmiar 90 D, to jest jeden z plusów przytycia, drugi że czuję się bardziej kobieta. I na plusach koniec.
Mam rozstępy na udach, poszło też w uda.
Obciera się ich wewnętrzna cześć, najgorzej jest w stroju kapielowym i w krótkich spodenkach.
Ale jestem wysoka i nikt nigdy nie wierzylby że mam taki problem.
I zastanawiam się jak będzie wyglądała sytuacja z udami w ciąży i po niej.
Ja w ciąży chodziłam jak kowboj, więc mimo, że byłam gruba, uda się nie obcieraly :p
 
reklama
Do góry