reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nieźle. Nagłówek się zgadza,bo wszystkie spodziewamy się maleństw we wrześniu,a jakie różnice... Jedna z Was zaczyna 8 tydzień a ja dziś mam 3 tydzień i 4 dzień... Przynajmniej na tym etapie to przepaść... Jako,że termin mi wychodzi 29-30.09 to chyba bliżej mi do październikówek...
Niektóre już są po wizytach serduszkowych,a ja mam wrażenie,że do tego czasu to jakieś lata świetlne...
 
reklama
Nieźle. Nagłówek się zgadza,bo wszystkie spodziewamy się maleństw we wrześniu,a jakie różnice... Jedna z Was zaczyna 8 tydzień a ja dziś mam 3 tydzień i 4 dzień... Przynajmniej na tym etapie to przepaść... Jako,że termin mi wychodzi 29-30.09 to chyba bliżej mi do październikówek...
Niektóre już są po wizytach serduszkowych,a ja mam wrażenie,że do tego czasu to jakieś lata świetlne...
Witaj i gratuluję z całego serduszka :)
Zostań z Nami zawsze to raźniej :)
 
Dziękuję. Zostaję, nigdzie się nie ruszam,ale od wczoraj jakoś mi czas zwolnił. Już bym chciała mieć potwierdzoną ciążę przez lekarza,zobaczyć tę kropkę na monitorze,nie mówiąc o usłyszeniu serduszka...
Chciałabym też móc już się dzielić nowiną. Póki co,nawet mąż nie wie.
Na razie ja się oswajam z sytuacją. Bo tak naprawdę myśleliśmy o drugim,ale na pewno nie tak szybko...
Myślę,że będzie to szok.
 
Dziękuję. Zostaję, nigdzie się nie ruszam,ale od wczoraj jakoś mi czas zwolnił. Już bym chciała mieć potwierdzoną ciążę przez lekarza,zobaczyć tę kropkę na monitorze,nie mówiąc o usłyszeniu serduszka...
Chciałabym też móc już się dzielić nowiną. Póki co,nawet mąż nie wie.
Na razie ja się oswajam z sytuacją. Bo tak naprawdę myśleliśmy o drugim,ale na pewno nie tak szybko...
Myślę,że będzie to szok.
Na oswojenie się macie 9 mc także spokojnie :)
 
reklama
Do góry