reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dodam że ja wybrałam lekarza który prywatnie na NFZ pracuje i w szpitalu to badania będą refundowane bo na początku to bardzo duży koszt prywatnie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Kadża82 Spokojnie, przyjdzie na Ciebie czas. Na pewne sprawy nie mamy po prostu wpływu i nie przyspieszymy. Ale będzie dobrze, ujrzysz swoją fasolkę, tylko trochę później niż my, ale za to radość będzie ogromna.

Życzę Ci spokoju i cierpliwości [emoji256].

Nie nakręcaj przez nas i nie stresuj, tutaj inaczej wszystko działa, ale to nie znaczy, że u Ciebie źle. Trzeba tylko więcej cierpliwości.

Tulę [emoji8].


f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
O matko cała moja wioska wie że jestem w ciąży do siostry ktoś pisał czy to prawda (moim zdaniem głupota tak się wypytywać) pewnie przez tego pawika wczoraj się rozniosło...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
HA HA :-DTo nawet zabawne jak o tym piszesz, ale wyobrażam sobie, że może nie być Ci do śmiechu.
Chodź dumna jak paw z głową wysoko uniesioną do góry to będą dopiero ciekawe;)
 
Mi lekarz powiedział że w moim przypadku to dobrze że zrobiłam ilością po dwóch poronieniach u mnie koszt 41zl

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj po takich przejsciach to na pewno inaczej podchodzą do tematu.
Ja w pierwszej ciazy zrobilam az jeden test i starczylo. Teraz nie wytrzymalam i zrobilam za wczesnie :p najpóźniej w ponidzialek zrobie następny i juz bede wiedziala na 100%
 
@karmelovelatte 3t6d to jeszcze bardzo wcześnie. Ja poszłam w zeszłym tygodniu w czwartek i tez jeszcze nie było nic widać oprócz pęcherzyka i ciałka żółtego. Dziś już było widać groszka.

@Ewarut gratuluję [emoji6]

I ja dziś robiłam usg. Mój groszek ma 0,64 cm, serduszko bije 121 uderzeń, termin porodu z usg 03.09 natomiast od OM 02.09. Ależ się cieszę [emoji7]
 
@karmelovelatte 3t6d to jeszcze bardzo wcześnie. Ja poszłam w zeszłym tygodniu w czwartek i tez jeszcze nie było nic widać oprócz pęcherzyka i ciałka żółtego. Dziś już było widać groszka.

@Ewarut gratuluję [emoji6]

I ja dziś robiłam usg. Mój groszek ma 0,64 cm, serduszko bije 121 uderzeń, termin porodu z usg 03.09 natomiast od OM 02.09. Ależ się cieszę [emoji7]
Tylko. U mnie ciałko żółte i jakieś endometrium. Nic z tego nie rozumiem. Jutro mam wizytę.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry