reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć Dziewczyny, witam się w 6t6d. Dzisiaj robiłam badania krwi i moczu. Mam już wyniki. Wszystko gra, tylko leukocyty wyszły mi powyżej normy, ale czytałam, że w ciąży norma jest podniesiona do 14, także raczej spokojnie podchodzę do tematu.

Czy któraś z Was ma już swoje wyniki, jak wyglądają u Was te krwinki? W normie czy też podniesione?

e71a82f24f76584051e2d8a9fc17ec2b.jpg


Poza tym spokojnie, tylko dziś gastrofaza i wyjadłam pół lodówki [emoji51].

@Ewarut, gratulacje [emoji106].

Czekam z utęsknieniem na weekend!


f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
No i otrzymałam dziś list ze szpitala ;) 1 wizytę mam 27 lutego.
Strasznie późno :eek:. Też dostałam dziś list ale wizytę mam "już":rofl: 6-go.
Wszystko jest pięknie 0.43 cm szczęścia [emoji16]jest tętno [emoji2][emoji2][emoji2][emoji7][emoji7][emoji7]
Super wieści!!!:tak::tak::tak:
Zazdroszczę Wam tych wizyt, ja jeszcze muszę czekać 3 tygodnie


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Ja też :laugh2:

Cześć dziewczyny :)
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom!
Nie mam ostatnio czasu ani siły na nic. Jeszcze mi się młody rozchorował na dokładkę :hmm:. Pewnie będę tylko zaglądać z doskoku
 
O matko cała moja wioska wie że jestem w ciąży do siostry ktoś pisał czy to prawda (moim zdaniem głupota tak się wypytywać) pewnie przez tego pawika wczoraj się rozniosło...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko cała moja wioska wie że jestem w ciąży do siostry ktoś pisał czy to prawda (moim zdaniem głupota tak się wypytywać) pewnie przez tego pawika wczoraj się rozniosło...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Kocham wioskowe kluby zainteresowań [emoji23].

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A chciałam żeby do 3 miesiąca się utrzymało w tajemnicy. Ale tak nie dźwiga skrzynek tutaj wczorajsza akcja baby nie są głupie połączyły i nowy temat do plotek jest....

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry