reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć Dziewczyny, witam się w 6t6d. Dzisiaj robiłam badania krwi i moczu. Mam już wyniki. Wszystko gra, tylko leukocyty wyszły mi powyżej normy, ale czytałam, że w ciąży norma jest podniesiona do 14, także raczej spokojnie podchodzę do tematu.

Czy któraś z Was ma już swoje wyniki, jak wyglądają u Was te krwinki? W normie czy też podniesione?

e71a82f24f76584051e2d8a9fc17ec2b.jpg


Poza tym spokojnie, tylko dziś gastrofaza i wyjadłam pół lodówki [emoji51].

@Ewarut, gratulacje [emoji106].

Czekam z utęsknieniem na weekend!


f2w3rjjgrz97x0lc.png

Moja morfologia idealna, wszystko w normie. Tylko glukoza na czczo za wysoka i krwinki czerwone w moczu :/
 
reklama
A chciałam żeby do 3 miesiąca się utrzymało w tajemnicy. Ale tak nie dźwiga skrzynek tutaj wczorajsza akcja baby nie są głupie połączyły i nowy temat do plotek jest....

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie cierpię takich dewotek :/ a w sumie niech gadają, widocznie nie mają niczego ciekawszego w życiu. A Ty bądź dumna bo ciąża to nie powód do wstydu a niektóre właśnie takie baby tak uważają i traktują jako temat do plotek.
 
Dzisiaj o 10 robiłam o 16 odbiór tego samego dnia i teraz w sobotę idę na powtórkę to wcześniej będą bo chyba do 15 pracuja

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robiłam po 14, ale w luxmed. Może jutro przed wizytą będą. Dziękuję :)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@edziook tak tu robia nie zabierają się wcześniej ......i tak jak pisałam to dziś tak płakać mi się chce, nie wiem jak ja to wytrzymam a dzwoniłam po prywatnych usg to na ten weekend nic nie ma ewentualnie za 2 tyg ale mój pracuje przeważnie każdy weekend to nigdzie nie pojadę .....
Na dodatek brzuch mnie boli znowu ale nie tak na dole tylko bardziej okolice pępka. Załapałam chyba dziś pierwszego dola.....
oprócz testu ja tutaj nic nie mogę zrobić ani bety ani nic.....☹️
 
Ostatnie dwa dni nie mialam czasu na nic. W pracy mlyn, okazalo sie ze mi się przełozony zmienia (wrrrr...). Do tego mdłości rano i wieczorem ( wieczirami jest gorzej bo dochodzą jeszcze wymioty). Jestem wykończona, dlatego jutro wzięłam wolne.
@JoAnnA250694 Ale mia£aś przygodę. Ale doskonale rozumiem Twój ból, mnie mdi za każdym razem jak wejde do ciepłego pomieszczenia. Masakra, sama się ledwie powstrzymuje.

@karmelovelatte Mi się wydaje że rzeczywiście bardzo pośpieszyłaś się z wozytą, bo jest to zdecydowanie za wczesnie.
@Ewarut Bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko w porządku.

Ja jutro o 9:40 mam wizytę do gina, infekcja intymna mi nie minęła, wręcz objawy się nasiliły. Strasznie mnie piecze dzisiaj piecze podbrzusze, mega się boję jutrzejszej wizyty.

P.S. pamiętacie jak pytałam o cenę w Waszych miastach za badanie usg? Otóż u mnie cena 250 to w sumie u mnie żaden wybryk natury. Tak buorą :( nie mam już czasu szukać nic tańszego w Watszawie, jutro mi przyjdzie wywalić trochę kasy. Ale nie chce tej infekcji lekcewazyc... Boje sie ze to może negatywnie wpłynąć na fasolkę

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry