reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mam wyniki.
Jestem ciemna jak tabaka w rogu...
1515702301-7cb2c77cee31626a-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
2-3 tydz może być u Cb i dlatego nic nie było widać wczesna ciąża

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny jakoś po wizycie dopiero teraz się zebralam aby napisać. Na usg jest groszek 0,454 cm lekarka nic nie mówiła że jest puls. Przed wizyta poszłam do łazienki a tam brunatne plamienie. Mega się wystraszylam Ale lekarka powiedziała że to zagniezdzanie się. Dostałam Duphaston i zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy. Jak będę źle się czuła to mam przyjść w czwartek po L4. W sobotę beta i inne badania potem powtórka bety. 24/01 USG Ale u innego gina bo do mojej nie dam rady. Wizyta kolejna 22/02. Karty ciąży nie ma. Ogólnie położna jakas mega dziwna była bez życia i w ogóle.
Ogólnie mam mętlik w głowie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry