reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Heheh a No tak to nudzić się do końca nie możesz ;) moje w szkole a jeszcze moja 13 latka obraziła się na mnie rano bo kazałam jej wypić actimela nie wypiła ale widać ze foch- a mówią ze to ja od 2 dni się czepiam
 
Ja też mam 4 latka w lipcu 5 skończy ma takie teksty i fochy że szok.[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój jest z sierpnia 2013 masakra te teksty.... A jest taki szybki i ruchliwy że mnie to przeraża.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja córa 4 skonczyla w listopadzie. Ogólnie jest fajna rozgarnięta dziewczyna ale jak się na coś uprze to koniec. A rządzi sie w domu okropnie. Wsztkich próbuje ustawić pod siebie, mówi nam co mamy robić hehe taki mały kierownik. Ale spoko ja tez potrafie byc uparta także trafila kosa na kamień :D a nadmiar energii spala na akrobatyce dwa razy w tygodniu :)
 
Ja mam straszny Sajgon w pracy, co utwierdza mnie w myśli, żeby iść jak najszybciej na zw, nie po feriach...

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Od czterech dni rano codziennie wymiotuje od razu po wstaniu z lozka ( wczesniej jem w lozku jakies ciastko bądź kawałek chleba zeby zmniejszyc mdlosci i pije herbatke owocowa) potem mdlosci do ok 15 lub dluzej ale bez wymiotów. Na szczescie jestem w stanie cos jesc, ale glownie jest to chleb z maslem i ogorkiem, obiadu nie tykam bo zapach mnie odrzuca. I tak jest 1000 razy lepiej niz w poprzedniej ciazy kiedy nic nie jadlam. Piersi mi w odroznieniu do wiekszosci zmalaly ale to przez to ze karmie piersia coraz mniej i mleko dosc szybko zanika. Maly sie juz przyzwyczail do mleka z butelki i nawet juz mnie tak nie meczy ;) gdybym nie byla tak zmeczona to bym go dalej karmila, ale skoro juz dawno skonczyl rok to najważniejszy czas karmienia ma juz na szczęście za sobą. Co do dziwnego posmaku w ustach to teraz mam lekki a w poprzedniej ciąży okropny, nie wiem czy bym go nazwała „metalicznym” ale męczyło mnie to strasznie, po myciu zębów nie było żadnej poprawy i ciągneło się to do samego końca ciąży.


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry