reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Alkihisa podobnie miałam u siebie na testach tez pierwsza kreseczka ledwo widoczna w 26dc wiec nue stresuj się ważne ze ciemnieje będzie dobrze :) @Netka super wieści to teraz czekamy na pięknie bijące serduszko [emoji173]️ @jarmelovekatte @Kniucha trzymam kciuki za wizyty &&&


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Trzymam mocno za Was kciuki i wierzę że bedzie wszystko dobrze :) Któraś z dziewczyn się pytała o metaliczny posmak. Tak jak go mam od samego początku, czasem ustaje na rzec bólu głowy. A najgorsze są mdłości na różne zapachy :( i te zmęczenie wieczne. Po pracy od razu ciągnie mnie do łóżka :(.

Ja dziś ogarniam w końcu lekarza bo już odpowiedniego wybrałam i będę sie umawiać na przyszły tydzień na pierwszą wizytę - też doczekać się juz nie mogę.

Najbadziej boje się mojego pracodwacy, gdyż jest strasznie sceptycznie i złowrogo nastawiony do takich sytuacji, i wiem że ciekawie z tym nie będzie :(

Pozdrawiam Ciepło
 
@IzabelaGry
Ja w pierwszej ciąży od razu po pracy szłam do łóżka w pierwszych miesiącach. A potem na odwrót na końcu ciąży nie mogłam spać w nocy do 2-3. A teraz jak mam syna w domu niestety nie mogę sobie pozwolić się wyspać
 
Witam sie bardzo ostrożnie :)
wczorajsze leciutkie zabarwienie na papierze sklonilo mnie do zrobiebia testu i jest taka baaardzo bladzitka druga kreseczka :) termin @ dopiero piatek-sobota a jak nie przyjdzie to w poniedzialek powtórzę test albo pójde na bete.
Aż ciężko mi uwierzyć że tak szybko mogło sie udać :D
W domu mam juz 4 letnią panne i marzy mi sie synuś ;)
Trzymajcie kciuki żeby@ jednak nie przyszla:)
 
Witam sie bardzo ostrożnie :)
wczorajsze leciutkie zabarwienie na papierze sklonilo mnie do zrobiebia testu i jest taka baaardzo bladzitka druga kreseczka :) termin @ dopiero piatek-sobota a jak nie przyjdzie to w poniedzialek powtórzę test albo pójde na bete.
Aż ciężko mi uwierzyć że tak szybko mogło sie udać :D
W domu mam juz 4 letnią panne i marzy mi sie synuś ;)
Trzymajcie kciuki żeby@ jednak nie przyszla:)
Witaj rozgosc się[emoji3]
Życzę nudnej ciąży [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieję że czas mi szybko minie do tej 16 bo oszaleje. Ostatni raz zapisuje się na godzinę popołudniową. To nie na moje nerwy.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry